Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Muhit Sancaktepe'de fiyatlar 279 bin TL'den başlıyor

Sur Yapı imzasıyla Anadolu yakasının hızla değerlenen bölgelerinden Sancaktepe'de geliştirilen Muhit Sancaktepe projesinde lansman fırsatları devam ediyor.

Sur Yapı'nın Anadolu yakasındaki 19'uncu, Sancaktepe'deki 4'üncü projesi olarak yükselen Muhit Sancaktepe'de satışlar tüm hızıyla devam ediyor. Lansman dönemine özel fırsatların devam ettiği projede fiyatlar 279 bin TL'den başlıyor. Tamamı peşin ödemelerde yüzde 10 indirim imkanının sunulduğu Muhit Sancaktepe'den konut sahibi olmak isteyenler; sıfır faizle 60 ay ya da yüzde 0,45 faiz oranıyla 120 ay vade imkanından yararlanabiliyor.

Yavuz Sultan Selim Köprüsü’ne, Sabiha Gökçen Havalimanı’na, TEM Otoyolu ve E-5 bağlantı yollarına oldukça yakın mesafede bulunan Muhit Sancaktepe, Üsküdar-Sancaktepe metrosuna olan yakınlığıyla yatırımcısına trafiksiz bir yaşam vadediyor. 175 milyon TL yatırımla yükselen Muhit Sancaktepe tamamlandığında yatırımcısına yüksek oranda prim kazandıracağı tahmin ediliyor.

Toplam 217 daire ve 12 ticari birimden meydana gelen Muhit Sancaktepe projesinde alanları 68 metrekare ile 486 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde konutlara yer veriliyor. Proje hakkında ayrıntılı bilgi ve talep formuna adresinden www.suryapimuhit.com.tr ya da 444 57 87 numaralı telefondan erişilebiliyor.