Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Mulson Yaşam Güzelbahçe projesi teslim ediliyor

West Orion Group güvencesiyle İzmir Güzelbahçe’de inşa edilen Mulson Yaşam Güzelbahçe projesinde konutlar teslim ediliyor.

West Orion Group imzasıyla İzmir Güzelbahçe’de konumlandırılan Mulson Yaşam Güzelbahçe projesi 4 blokta 59 konut ve 5 villadan meydana geliyor.

7 bin 720 metrekare alan üzerinde yükselen Mulson Yaşam Güzelbahçe projesinde konutların tamamı 3+1 dairelerden oluşuyor. Konutların büyüklükleri ise 134 metrekare ile 180 metrekare arasında değişiyor.

Mulson Yaşam Güzelbahçe fiyat listesi

Konut teslimleri hemen yapılan Mulson Yaşam Güzelbahçe projesinde fiyatlar 600 bin TL’den başlayarak 700 bin TL’ye kadar artış gösteriyor.

Mulson Yaşam Güzelbahçe’de fitness center, buhar odası, sauna, açık yüzme havuzu, alışveriş merkezi, açık ve kapalı otopark, 7/24 güvenlik hizmeti ve çocuk oyun alanları gibi sosyal olanaklar bir arada bulunuyor.

Mulson Yaşam Güzelbahçe projesi Çeşme’ye 51 kilometre, Konak’a 22 kilometre, Urla’ya 16 kilometre, Seferihisar’a 18 kilometre, Sığacık Limanı’na 22 kilometre, otoban gişelerine 1.1 kilometre, havalimanına ise 34 kilometre mesafede kuruluyor.