Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Murat Boz, Mahall Bomonti İzmir'in reklam filminde rol aldı

Ünlü sanatçı Murat Boz, Türkerler Holding tarafından İzmir'de konumlandırılan Mahall Bomonti İzmir projesinin reklam yüzü oldu.

Türkerler Holding tarafından İzmir'de 45 bin metrekarelik arazi üzerinde 350 milyon dolar yatırımla geliştirilen Mahall Bomonti İzmir için çekilen reklam filminde ünlü sanatçı Murat Boz rol aldı. Filmin ilk gösterimi, Türkerler Holding Yönetim Kurulu Başkanı Kazım Türker’in ev sahipliğinde ve Murat Boz’un katılımıyla gerçekleşen basın toplantısında yapıldı.

Konut, ofis, ticari alanlar, müze, spor tesisleri, cep tiyatrosu-performans sahnesi, sanat evi, konser ve gösteri alanlarıyla İzmir'in en lüks projelerinden biri olan yükselen Mahall Bomonti İzmir, biri 58 katlı, 9'u tarihi olmak üzere toplam 12 bloktan oluşuyor. Stüdyodan 3+1'e kadar değişen tiplerde 470 konutun yer aldığı projede 572 ofis ve 30 ticari birimi de yer veriliyor. Dairelerin metrekare birim fiyatlarının ortalama 2 bin dolar olduğu projede özellikle stüdyo daireler büyük ilgi görüyor.

Yolların kesiştiği noktada yaşamı çok kolaylaştıracak

Kentin kalbinde yer almasıyla sakinlerinin yaşamını büyük ölçüde kolaylaştıracak Mahall Bomonti İzmir, Alsancak ve Kordon’a bir adım uzakta bulunuyor. Metroya 400 metre uzaklıkta hayata geçirilen proje, Konak ve Karşıyaka’ya birkaç dakikada ulaşım imkânı sağlıyor. Urla'ya 20, Çeşme'ye 35, Manisa'ya 25, Aydın'a ise 40 dakikada ulaşılabilen proje, en uzağı 8 kilometre tam 4 üniversite ve 5 büyük hastanenin tam merkezinde konumlandırılıyor.

Teslimlerine 2019 Haziran ayında başlanacak olan Mahall Bomonti İzmir'de daire fiyatları 320 bin TL ile 1 milyon 200 bin TL arasında değişiyor.

Basın toplantısını izlemek için tıklayınız

Mahall Bomonti İzmir reklam filmi