Yedi Mavi
11 Ay Sonra Teslim
Yedi Mavi İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detayı
Strada Bahçeşehir
8 Ay Sonra Teslim
Strada Bahçeşehir İstanbul Avrupa / Başakşehir 345.500 TL - 1.432.500 TL Proje Detayı
AND Frekans 215
2 Yıl Sonra Teslim
AND Frekans 215 İstanbul Anadolu / Kartal Proje Detayı
Yücesoy Santrall
2 Yıl Sonra Teslim
Yücesoy Santrall İzmir / Bornova 415.000 TL - 1.295.000 TL Proje Detayı

Myrina Park modern mimarisiyle göz dolduracak

Gayda İnşaat’ın İzmir Aliağa’da konumlandırdığı projesi Myrina Park modern mimarisiyle göz dolduruyor. Projede fiyatlar 350 bin TL’den başlıyor.

<İzmir Aliağa’da hayata geçirilen projede fiyatlar 350 bin TL’den start alıyor. Projede 3+1 ve 4+1 tipinde tasarlanmış konutlar bulunuyor. 7 bin metrekarelik alan üzerinde hayata geçirilen proje 4 blok şeklinde tasarlandı.

Geniş bir alana yayılan projede toplam 130 konut bulunuyor. Projede yer alan konutların büyüklükleri ise 130 metrekare ile 240 metrekare aralığında değişiklik gösteriyor.

130 konuta yer verilen 4 blok şeklinde tasarlanan projede konut satın almayı kolaylaştırmak adına kişiye özel ödeme alternatifleri sunuluyor. Projede yer alan konutlar ise hemen teslim edilebiliyor.

Projede sunulan uygun fiyatlar ve alıcının şartlarına göre düzenlenen ödeme alternatifleri konut sahibi olmanın önünü açıyor.

1992 yılından bu yana ürettiği nitelikli projeler ile dikkat çeken ve İzmir Alaiağa bölgesinde birçok projeyi hayata kazandıran Gayda inşaat imzalı Myrina Park İzmir projesinde ısı yalıtımı dış cephe, özel dış cephe uygulaması, görüntülü diyafon sistemi merkezi, merkezi ısıtma sistemi, özel tasarlanmış mutfaklar ve ankastre ürünler yer alıyor.

Her dairenin en ince ayrıntısına kadar özel olarak donatıldığı projede alıcıya sunulan sosyal imkanlar da son derece dikkat çekici.

Modern ve sade mimarisi, alçak katları ile Aliağa’nın silüetine canlılık getirecek olan projenin sosyal olanakları arasında ise, güvenlik, kapalı ve açık otopark gibi standart özelliklerin yanı sıra; sinema salonu, açık yüzme havuzu, fitness merkezi, kamelyalar, Türk hamamı, kamelyalar gibi lüks özellikler de sunuluyor.