Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

MyWay Deluxe Alsancak'ta ön talep toplama çalışmaları başladı

Gözde Grubu'nun İzmir Alsancak'ta inşa ettiği MyWay Deluxe Alsancak'ta ön talep toplama çalışmaları başladı. Projenin önümüzdeki günlerde satışa çıkması bekleniyor.

"MyWay" markasıyla İzmir'in yaşam değeri yüksek alanlarında konut projeleri üreten Gözde Grubu'nun yeni projesi MyWay Deluxe Alsancak'ta ön talep toplama çalışmalarına başlandı. Toplamda 111 konuta yer verilen MyWay Deluxe Alsancak projesinde stüdyo, 1+1 ve 2+1 tiplerinde konutlar yer alıyor.

Daire fiyatları ve ödeme koşullarının henüz açıklanmadığı projede konutların yanı sıra ofislere de yer veriliyor. Gürel Residence'ın yanında, İzmir Hilton Oteli'nin ise yükselen MyWay Deluxe Alsancak projesinde teslimlerin Mart 2019'da başlaması planlanıyor. Detaylarının önümüzdeki günlerde açıklanacağı projenin sosyal donatı alanları arasında açık yüzme havuzu, kapalı otopark ve restoran bulunuyor.

Satışlarına önümüzdeki günlerde başlanması planlanan MyWay Deluxe Alsancak projesi hakkında ayrıntılı bilgi ve ön talep toplama formuna www.myway.com.tr adresinden ya da 444 69 33 numaralı telefondan erişilebiliyor.