Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Naringi Sahil Evleri'nde teslimler başlıyor

NYG İnşaat tarafından Bodrum'da hayata geçirilen Naringi Sahil Evleri'nde satışlar tüm hızıyla devam ediyor. Projenin teslimlerine Mayıs ayında başlanması planlanıyor.

Bodrum'un en değerli lokasyonlarından Karaincir Koyu'nda 16 bin metrekarelik arazi üzerinde hayata geçirilen Naringi Sahil Evleri projesinde toplam 42 konuta yer veriliyor. Alanları 84 metrekare ile 329 metrekare arasında değişen 2+1 ve 3+1 tipinde dairelere yer verilen projede teslimlerin Mayıs 2017'de başlaması planlanıyor.

Banka kredisiyle konut sahibi olunabilen Naringi Sahil Evleri projesinde yaklaşık bin metrekarelik müstakil bahçelere sahip dubleks ve tripleks villalar bulunuyor. Projenin sosyal donatı alanları arasında ise kapalı otopark, açık yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, fitness merkezi ve 500 metrelik plaj yer alıyor.

Dört mevsim yaşam imkanı sunan Naringi Sahil Evleri projesi; Bodrum’a 16 kilometre, Turgutreis’e ise 10 kilometre mesafede bulunuyor. Kaba inşaatı tamamlanan projenin kısa sürede yüksek oranda değerleneceği öngörülüyor. Proje hakkında ayrıntılı bilgi ve ön talep formuna www.naringi.com.tr adresindne ulaşılabiliyor.