Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Narlı Bahçe Evleri’nde ön talep dönemi başladı

İstanbul Anadolu yakasının gelişmekte olan lokasyonu Çekmeköy’de konumlandırılan Narlı Bahçe Evleri projesi ön talep toplamaya devam ediyor.

EYP Yapı kalitesiyle İstanbul Anadolu yakasının son gözde lokasyonlarından Çekmeköy mevkiinden konumlandırılan konut projesi Narlı Bahçe Evleri’nde ön talepler toplanmaya başladı.

340 konuttan oluşacak projede 2+1 ile 5+1 arasında değişen çeşitli zevk, bütçe ve ihtiyaca uygun konut tipleri yer alıyor. Projede 90 metrekare ile 250 metrekare arasında değişiklik gösterecek şekilde tasarlandı.

Ön taleplerin alınmaya başladığı projede henüz ödeme planları belirlenmedi. Projeyle ilgili bu detayların da kısa sürede açıklanması bekleniyor. Projede en düşük fiyatlı konut 585 bin TL’den satışa sunulacak. Metekare birim fiyatının 6 bin 500 lira olarak belirlendiği projede teslimlerin ise 2020 yılının ilk aylarında gerçekleştirilmesi planlanıyor.

19 bin metrekare alan üzerinde EYP Yapı kalitesiyle hayata geçirilen Narlı Bahçe Evleri projesi 5 alçak katlı blok şeklinde tasarlandı. Projede birbirinden bağımsız 340 ünite bulunacak. Narlı Bahçe Evleri’nde daire büyüklükleri 90 metrekare ile 250 metrekare arasında farklılık gösterecek.