Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Narova 3. Etap satışa çıkıyor

Yapıtek imzasıyla Ege'nin incisi İzmir Bornova'da hayata geçirilen Narova projesinin 3. etabı için çalışmalar başladı.

Çimentaş Grubu bünyesinde faaliyet gösteren Yapıtek A.Ş'nin bin 100 konutluk Narova projesinde çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor. İlk etabında yaşamın başladığı projede, ikinci etap satışları sürüyor. Toplamda 9 projeden oluşan Narova projesinin 3. etabı ise 29 Mart Çarşamba günü düzenlenecek olan basın lansmanının ardından satışa çıkmaya hazırlanıyor.

Toplamda 80 bin metrekarelik arazi üzerinde yükselecek olan Narova projesinde konutların yanı sıra cadde dükkanlarının yer aldığı çarşı, peyzak alanları ve sosyal tesisler de bulunuyor. 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde dairelerin yer aldığı projenin sosyal donatı alanları arasında fitness ve pilates salonları, yürüyüş ve bisiklet yolları, kapalı otopark ve özel depolama alanları, çocuk oyun alanları, 2 adet yüzme havuzu, her bloğa özel etkinlik ve hobi alanları bulunuyor.

Yatırımcısına yüksek oranda prim kazandırması beklenen Narova projesinin 3. etabında iki blok bulunuyor. Teslim tarihi Mart 2018 olarak belirlenen proje; bölgedeki AVM'lerin yanı sıra eğitim ve sağlık kuruluşlarına yakınlığıyla dikkat çekiyor. Proje hakkında ayrıntılı bilgi ve ön talep toplama formuna www.narova.com.tr adresinden erişilebiliyor.