Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Naskon Panaroma Residence'ta fiyatlar 640-830 bin TL arasında

Naskon İnşaat tarafından İzmir Narlıdere’de projelendirilen Naskon Panaroma Residence’ta fiyatlar 640 bin TL’den başlıyor.

İzmir Narlıdere bölgesinde Naskon İnşaat kalitesiyle hayata geçirilen Naskon Panaroma Residence’ta 640 bin TL’den başlayan konutlarda hemen anahtar teslimi yapılıyor. Projede 3+1 ve 4+1 şeklinde konut tipleri yer alıyor.

15 bin metrekarelik alan üzerine inşası gerçekleştirilen Naskon Panaroma Residences projesi 109 konuttan meydana geliyor. Konutların büyüklüleri ise 152 ile 226 metrekare arasında değişiklik gösteriyor. Ayrıca projede konut ekle-çıkar imkanı da bulunuyor. Projeden konut sahibi olmayı düşünenler isteklerine göre konutlaırnın boyutunu ayarlayabiliyorlar.

Projede konut fiyatları 640 bin TL ile 830 bin TL arasında değişiyor.

Merkezi ve ulaşım olanaklarına yakınlığıyla da dikkat çeken Naskon Panaroma Residence Narlıdere projesi Kipa, Agora Alışveriş Merkezi ve Çeşme Otobanına yakın mesafede yer alıyor.

İzmir’in eşsiz doğal güzellik manzarasına sahip olan projedeki sosyal imkanlar da oldukça dikkat çekici. Naskon Panaroma Residence’ta otopark, açık yüzme havuzu, fitness merkezi, güvenlik sistemi, basketbol sahası, bilardo alanı, güneşlenmek için öze lteras, sauna, çocuk oyun alanları ve yürüyüş alanları yer alıyor.

180 derecelik eşsiz İzmir manzarası sunan proje hem yatırımcıdan hem de konut sahibi olmak isteyenlerden yoğun ilgi görmeye devam ediyor.