Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Naturalm Çiftlik Evleri'nde son 10 villaya özel fırsatlar sunuluyor

ALM İnşaat imzasıyla Karamürsel'in Karaahmetli Köyü’nde hayata geçirilen Naturalm Çiftlik Evleri'nde son 10 villanın satışları devam ediyor.

Toplamda 45 villanın yer aldığı Naturalm Çiftlik Evleri'nde son 10 villanın satışlarına tüm hızıyla devam ediyor. 45 bin metrekare arazi üzerinde yükselen projede büyüklükleri 104 metrekare ile 204 metrekare 3+1, 4+1 ve 5+1 tipinde konutlar yer alıyor.

Hemen teslim avantajıyla satışları süren projenin Körfez Geçiş Köprüsü'nün hizmete geçmesiyle yatırımcısına yüksek prim getireceği düşünülüyor. Daire fiyatlarının 350 bin TL ile 460 bin TL arasında değiştiği projeden daire sahibi olmak isteyenler banka kredisi kullanabiliyorlar.

İkinci etap için çalışmalara başlandı

Proje hakkında bilgi veren ALM İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Zuhal Alım, "İzmit Osman Gazi Köprüsü ile yatırımcının bölgeye ilgisi arttı. İstanbulluların bir saatte ulaşabilecekleri projemizde modern bir köy hayatı inşa ettik. İlk etabında 45 villanın yer aldığı çiftlik evlerinde son 10 villa kaldı. Projemizin ikinci etabı için çalışmalarımıza hız verdik. Biz diğer projeler gibi yazlık ev inşa etmiyoruz. En küçüğü 400 metrekareden başlayıp 800 metrekareye kadar bahçeli villalar yapıyoruz ve bu alanları özgür bırakıyoruz. Yatırımcılar bahçelerinde sebze meyve dikerek bu alanı bostan olarak kullanabilirler ya da çiçek ve çimle donatabilirler. Amacımız köy hayatını seçkin komşularımıza sunmak" diye konuştu.