Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Naturalm Çiftlik Evleri'nde son 3 villanın satışı sürüyor

ALM İnşaat tarafından Karamürsel'in Karaahmetli Köyü’nde hayata geçirilen Naturalm Çiftlik Evleri projesinde son 3 villanın satışı devam ediyor.

Körfez Geçiş Köprüsü'nün tamamlanmasıyla yatırımcısına büyük oranda prim kazandıracağı düşünülen Naturalm Çiftlik Evleri'nde 3 villanın satışına devam ediliyor. Hemen teslim avantajıyla satışa sunulan proje 45 bin metrekare üzerinde yükselen 45 villadan meydana geliyor.

Konut fiyatlarının 400 bin TL ile 700 bin TL arasında değiştiği Naturalm Çiftlik Evleri projesinde alanları 104 metrekare ile 204 metrekare arasında değişen 3+1, 4+1 ve 5+1 tiplerinde dubleks villalar yer alıyor. Banka kredisiyle kolayca daire sahibi olunabilen projede İstanbul'a 1 saat, Bursa'ya 30 dakika, İzmir'e ise 3 saat mesafede yer alıyor.

Özellikle çocuklu aileler tarafından ilgi gören Naturalm Çiftlik Evleri projesinde tüm villaların 400 metrekare ile 800 metrekare arasında değişen bahçeleri bulunuyor. Projenin sosyal donatı alanları arasında basketbol ve futbol sahası, tenis kortu, restoran ve yürüyüş parkuru mevcut.