Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Nayman Suites'de fiyatlar 450 bin dolardan değişiyor

İzmir Çeşme’de hayata geçirilen Nayman Yatırım projesi Naman Suites’de hemen teslim konutlarda fiyatlar 450 bin dolardan başlıyor.

Lüks ve konforu İzmir Çeşme’de inşa eden Nayman Yatırım projesi Nayman Suites’de anahtar teslimleri hemen yapılıyor. Projede 2+1 konut tipinde daireler ve 2 adet de müstakil villa da yer alıyor.

Nayman Suites Çeşme projesinde 2+1 daireler 93 ila 99 metrekare, villalar ise 156 metrekare büyüklükte tasarlandı. 4 bin 446 metrekare alan üzerinde inşa edilen projede konut fiyatları 450 bin dolardan başlayıp 1 milyon 250 bin dolara kadar yükseliyor. Yüzde 40 peşinat ödenerek ev sahibi olunabilen projede geri kalan ödeme için de şirket bünyesinde 120 ay taksitle ödenebiliyor.

İzmir Çeşme Paşalimanı’nda yer alan Nayman Suites projesi Ilıca’ya 5 dakika,, merkeze 10 daika ve Alaçatı’ya da 10 dakika uzaklıkta yer alıyor.

4 katlı yatay mimarisiyle dikkat çeken projede açık yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, fitness merkezi, güvenlik, otopark, iskele, plaj, güneşlenme terası, yürüyüş alanları gibi çok geniş sosyal imkanlar da bulunuyor.