Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Nazenin Konakları’nda fiyatlar sabit tutuldu

Nanda Yapı, Ergonomi Mimarlık ve Pehlivanoğulları imzası taşıyan Nazenin Konakları projesinde fiyatlar sabit tutuldu.

Çengelköy’de inşa edilen Nazenin Konakları’nda fiyatlar sabitlendi. Konut seferberliği kampanyası ile birlikte satışların 3’te 2’si tamamlandı.

12 bin metrekarelik arsa üzerinde konumlandırılan, 9 blokta 92 konuttan oluşan projede 15 adet mağaza bulunuyor. Projede 3+1, 3,5+1, 4,5+1, 5,5+2 tipinde konut seçenekleri mevcut.

Nazenin Konakları’nda kadın ve erkekler için 2 ayrı sosyal tesis, kadın ve erkeklere öze yarı olimpik yüzme havuzu, sauna, Türk hamamı, buhar odası, kadın ve erkekler için ayrı fitness center, playstation odası, bilardo, masa tenisi, kadınlar için yoga stüdyosu, özel pilates salonu, basketbol, futbol, voleybol sahaları, bisiklet ve yürüyüş parkuru gibi sosyal donatılar bir arada yer alıyor.

Projede ayrıca tüm dairelerden ortak alanların izlenebileceği güvenlik sistemi, her daireye en az 2 araçlık otopark alanı, çocuklar için özel dizayn edilen oyun ve parti alanları, her daire için 5 metrekare genişliğinde depo alanı gibi ayrıcalıklar sunuluyor.

Nazenin Konakları projesi Marmaray’a 7,2 kilometre, Atatürk Havalimanı’na 27,2 kilometre, Sabiha Gökçen Havalimanı’na 32 kilometre, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’ne 4 kilometre mesafede inşa ediliyor.