Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Ncadde Agora'da sınırlı sayıda home ofisin satışı sürüyor

Özyurtlar İnşaat'ın İstanbul'un gelişen yüzü Esenyurt'ta inşa ettiği Ncadde Agora'da teslimler başladı. Satışları süren projede fiyatlar 241 bin TL'den başlıyor.

Özyurtlar'ın "N" markalı ilk projelerinden biri olarak yükselen projede yaşam geçtiğimiz günlerde başladı. Toplamda 144 home ofisin yer aldığı projede son 20 home ofisin satışı devam ediyor. Hemen tapu fırsatı sunulan Ncadde Agora projesinde büyüklükleri 66 metrekare ile 82 metrekare arasında değişiklik gösteren stüdyo, 1+1 ve 2+1 tipinde home ofislere yer veriliyor.

Satışa çıktığı ilk iki ay içerisinde yüzde 50'si satılan projede fiyatlar 241 bin TL'den başlıyor. Sunduğu sosyal imkanlarla çalışanlara yoğun iş temposu sırasında gündelik hayattan kopmadan sosyal aktivitelerine devam edebilme imkanı sunan Ncadde Agora, mimarisiyle de fark yaratıyor. Home ofislerin yanı sıra 13 adet farklı büyüklüklerde dükkana da yer verilen Ncadde Agora'da iki adet 2 bin 500 metrekare büyüklüğünde lojistik depo da bulunuyor.

Kalıplaşmış ofis kavramını ortadan kaldıracak

Metrobüse 5 dakika, Atatürk Havalimanı'na ise 15 dakika uzaklıkta konumlandırılan Ncadde Agroa'dan gayrimenkul sahibi olanların karlı çıkacağını söyleyen Özyurtlar Şirketler Grubu Başkanı Tamer Özyurt, “Ncadde Agora ile zihinlerdeki soğuk iş merkezi algısını tamamen ortadan kaldırdık. Kısa katlı binaları ve özgün mimarisiyle Ncadde Agora'yı, konforu ve şıklığı bir arada arayan iş dünyası için hazırladık” dedi.

Ncadde Agora ile ofis yaşamını keyfe dönüştürmeyi hedeflediklerini belirten Tamer Özyurt, “Kalıplaşmış iş merkezi kavramını tamamen değiştirip, insanların çalışırken dinlenebileceği stres atabileceği yepyeni bir dünyanın kapılarını açıyoruz. İçerisinde restoranlar ve seçkin mağazaların da bulunacağı residence konseptinde inşa ettiğimiz projemiz, özellikle yatırımcılar tarafından tercih ediliyor” diye konuştu.