Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Ncadde Hayat Residence satışa çıktı

Özyurtlar İnşaat'ın Esenyurt'ta hayata geçirdiği yeni projesi Ncadde Hayat Residence'ta satışlar başladı. Projede fiyatlar 183 bin TL'den başlıyor.

"N" markasıyla projeler üreten Özyurtlar İnşaat'ın yeni projesi Ncadde Hayat Residence, İstanbul'un gelişen yüzü Esenyurt'ta konumlandırılıyor. Toplamda 204 daireye yer verilen projede alanları 60 metrekare ile 90 metrekare arasında değişiklik gösteren 1+1 ve 2+1 tipinde konutlar yer alıyor.

Aralık 2018'de tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi planlanan Ncadde Hayat Residence projesi 12 katlı tek bloktan meydana geliyor. Göl manzaral dairelerin de bulunduğu Ncadde Hayat Residence'ta 1+1 daireler 183 bin TL ile 213 bin TL arasında, 2+1 daireler ise 269 bin TL'den başlayan fiyatlarla yatırımcılarını bekliyor. Tamamlandığında dairelerin minimum bin 800 TL'den kiraya verilebileceği öngörülen projeden daire sahibi olmak isteyenlere yüzde 30 peşinatla 36 aya kadar vade farksız taksit imkanı sunuluyor.

NMerkez projesinin tam karşısında, Esenyurt İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Kaymakamlık binasının hemen yanında yükselen Ncadde Hayat Residence; 40 milyon dolar yatırım değeriyle yükseliyor. Projenin sosyal donatı alanları arasında kapalı yüzme havuzu, sauna, Türk hamamı, tenis kortu, yürüyüş parkuru, voleybol ve basketbol sahası, kapalı otopark, fitness merkezi ve çocuk oyun alanları yer alıyor.