Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Nef Almanya’da 12 milyon TL’lik satış yaptı

Nef, Almanya Berlin’de gerçekleşen tanıtım toplantısında 12 milyon TL’lik satış yaptı. Yurtdışında yaşayan Türkler için ev almanın tam zamanı olduğu belirtildi.

Nef, Almanya’nın başkenti Berlin'de gerçekleşen tanıtım toplantısında 12 milyon TL’lik satış yaptı. Nef'in Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Selçuk Çelik; Nef Ataköy, Nef Bahçelievler ve Nef Çekmeköy projelerinden konut satışı gerçekleştirdikleri ifade etti.

YURT DIŞINDA YAŞAYANLAR İÇİN EV ALMANIN TAM ZAMANI

Özellikle yurtdışında yaşayan Türk vatandaşları için Türkiye’den ev almanın tam zamanı olduğunu ifade eden Selçuk Çelik; “Konutun en iyi yatırım araçlarından biri olduğunun yurtdışındaki vatandaşlarımız ve yabancılar farkında. Yüzde 10 indirim, yüzde 10 peşinat ve 120 aya kadar şirket bünyesinde kredisiz yüzde 0.98 faiz oranı kampanyası ile nedeniyle Türkiye'de konut yatırımı için doğru zaman” diye konuştu.

NEF DÜNYAYA AÇILMAYA HAZIRLANIYOR

Sabah Gazetesi’nden Seda Tabak’ın haberine göre; Selçuk Çelik, yurtdışı yatırımları için Ocak 2018'de Nef Global isimli ayrı bir şirket kurduklarını hatırlattı. Çelik; yakın gelecekte New York, Londra ve Berlin gibi dünyanın önde gelen metropollerinde Nef markalı projeler geliştireceklerini söyledi.

Daha altı ay dolmadan 62 şirketin ortak proje yapmak için teklif sunduğunu ifade eden Selçuk Çelik; “Bu sayı bugün 100'ü aşmış durumda. Hepsi için kesin kuralımız projelerin Nef markasıyla yapılması. Nef Londra projemizi çok yakında Nef müşterilerine tanıtmaya başlayacağız” dedi.