Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Nef Bahçelievler için ön talep toplama çalışmaları başladı

Timur Gayrimenkul, Mes Turkuaz ve Ziylan ortaklığında hayata geçirilecek olan Nef Bahçelievler projesinin 3 ay içerisinde satışa çıkması bekleniyor.

"Nef" markasıyla İstanbul'un yatırım değeri yüksek bölgelerinde konut projeleri üreten Timur Gayrimenkul, Bahçelievler'deki yeni projesi için Mes Turkuaz ve Ziylan ile işbirliğine gitti. Nef Bahçelievler adıyla yükselecek olan projede ön talep toplama çalışmaları başladı.

44 bin 806 metrekarelik alan üzerinde yükselecek olan Nef Bahçelievler projesinde konut sayısı ve fiyatları henüz netlik kazanmadı. 1+1'den 4+1'e kadar birçok farklı konu tipinin yer aldığı projede daire büyüklükleri 35 metrekare ile 150 metrekare arasında farklılık gösterecek. Aralık 2018'de tamamlanarak sahiplerine teslim edilecek projede konutların yanı sıra ticari birimlere de yer verilecek.

Önümüzdeki Eylül ayı içerisinde satışa sunulması beklenen Nef Bahçelievler ulaşım arterlerine, Kale Outlet AVM ve Marmara Forum AVM'ye yakın mesafede konumlandırılıyor. Diğer Nef markalı projelerde olduğu gibi Foldhome konseptine yer verilecek olan Nef Bahçelievler ile ilgili ayrıntılı bilgi ve ön talep formuna www.nefbahcelievler.com adresinden ulaşılabiliyor.