Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Nef Bahçelievler için ön talep toplanmaya başlandı

Timur Gayrimenkul, Mes Turkuaz ve Ziylan Gayrimenkul ortaklığında yükselecek olan Nef Bahçelievler projesinin satışlarına Eylül ayında başlanması bekleniyor.

İstanbul'un yatırım değeri yüksek ilçelerinde "Nef" markası altında konut projeleri üreten Timur Gayrimenkul'ün sıradaki durağı Bahçelievler oldu. Şirketin, Mes Turkuaz ve Ziylan Gayrimenkul ortaklığında yükselecek yeni projesi Nef Bahçelievler'in 2016'nın 3. çeyreğinde satışa çıkması bekleniyor.

Tasarım çalışmalarının devam ettiği Nef Bahçelievler'in ayrıntıları Eylül ayında yapılacağı öngörülen basın lansmanında belli olacak. Projelerinin büyük bir çoğunluğunda Nef Foldhome konseptini kullanan Timur Gayrimenkul'ün, Nef Bahçelievler'de de bu konsept üzerinden ilerlemesi bekleniyor.

Doğa Koleji'nin hemen yanında konumlandırılacak olan projenin ulaşım arterlerine ve alışveriş merkezlerine yakınlığı sebebiyle yatırımcıdan yüksek ilgi göreceği düşünülüyor. Ön talep alınmaya başlanan Nef Bahçelievler projesinde 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tipleri ve ticari birimler yer alacak.

Projeyle ilgili ayrıntıları bilgi ve ön talep formuna www.nefbahcelievler.com ve www.yasamburdabasliyor.com sitelerinden ulaşılabiliyor.