Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Nef Bahçelievler’de 60 ay yüzde 0 faiz imkanı!

Nef Gayrimenkul güvencesiyle İstanbul’un Bahçelievler bölgesinde konumlandırılan Nef Bahçelievler’de 60 ay yüzde sıfır faiz imkanı sunuluyor.

45 dönümlük alanda yer alan Nef Bahçelievler projesi, 974 adet konuttan meydana geliyor. Proje kapsamında sınırlı sayıdaki dairelere özel 60 aya yüzde sıfır faiz imkanı sunuluyor.

Nef Bahçelievler’de daire büyüklükleri 60 metrekare ile 270 metrekare arasında değişiyor. Projedeki daire fiyatları ise 570 bin TL’den başlıyor.

Hemen önünde metro durağı bulunan, E-5’e ve metrobüse yürüme mesafesinde yer alan Nef Bahçelievler, çocuklar, gençler ve aileler için sunduğu geniş sosyal alanlarıyla da dikkat çekiyor.

2018’de teslim edilecek

Nef Bahçelievler’de, sinema odası, misafir evi, parti ve karaoke odası, müzik odası, playstation, hamam ve sauna, eğlence odası, davet odası, lounge alanı, squash, kapalı yüzme havuzu, tenis ve basketbol sahası, açık ve kapalı futbol sahası gibi pek çok sosyal donatı bir arada yer alıyor.

Projede bölgenin ticari anlamda odak noktası olacak toplam 3 bin metrekarelik 14 adet cadde dükkanı da bulunuyor. Bir çekim merkezi olacak alışveriş alanı, Nef Bahçelievler sakinlerine evlerinden uzaklaşmadan tüm ihtiyaçlarını karşılama imkanı sunacak. Nef Bahçelievler’de dairelerin Aralık 2018’de teslim edilmesi planlanıyor.