Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Nef Bahçelievler'de 649 bin TL'den başlayan fiyatlarla yüzde 20 indirim kampanyası

Nef Bahçelievler projesinde geliştirilen kampanya ile sınırlı sayıdaki ev yüzde 20 indirimle satışa sunuluyor. Fiyatlar 649 bin TL’den start alıyor.

Şehrin merkezinden kopmadan doğa ile iç içe bir yaşam vaat eden Nef Bahçelievler projesinde çok özel bir kampanya geliştirildi. Projede geliştirilen kampanya kapsamında 649 bin TL’den başlayan dairelerde yüzde 20 indirim imkânı sunuluyor.

Türkiye’nin lider gayrimenkul şirketlerinden birisi olarak sektöre adını yazdıran Nef, İstanbul’un en yeşil projelerinden Nef Bahçelievler için yeni bir kampanya hazırladı. Projede yer alan sınırlı sayıdaki daire için geçerli olacak kampanya kapsamında konforlu ve ferah tasarımıyla dikkat çeken 3+1 ve 4+1 daire seçenekleri yer alıyor.

Büyüklükleri 60 metrekare ile 270 metrekareye değişen konut tiplerinde toplam 903 adet konuta yer verilen Nef Bahçelievler projesinde daire fiyatları ise 649 bin TL’den start alıp 2 milyon 54 bin TL’ye kadar yükseliyor.

Yüzde 2 0indirim ya da 0 faiz imkânı sunulan projeden daire satın almak isteyenler, yüzde 45 oranındaki bölümü peşin verdikten sonra kalan kısmı 60 ay boyunca yüzde 0 faiz ayrıcalığıyla tahsil etme fırsatı yakalıyor.

Projede geliştirilen kampanya kapsamında yer alan 60 aya yüzde 0 faiz seçeneği Nef bünyesinden sağlanan finansman ile 120 ay 0,99 faiz oranı ile banka kredisi kullanma seçenekleri ile projeden konut satın almak kolaylaştırılıyor.

Merkezi konumu, zengin sosyal olanakları, konforlu yaşam alanları, cazip ödeme koşulları ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Nef Bahçelievler projesinde yer alan dairelerin fiyatları çok özel avantajlar kapsamında 649 bin TL’den start alıyor.