Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Nef Bahçelievler'de lansman fiyatlarıyla satışlar sürüyor

Nef'in Bahçelievler'de konumlandırdığı Nef Bahçelievler projesinde daire fiyatları 550 bin TL'den başlıyor. Projenin teslimlerine Aralık 2018'de başlanması hedefleniyor.

Nef tarafından geçtiğimiz yılın son çeyreğinde satışa çıkarılan Nef Bahçelievler projesinde satışlar ve inşaat çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Lansman öncesi dönemde 7 binden fazla ön talep alan Nef Bahçelievler'de alanları 60 metrekare ile 280 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 şeklinde tasarlanmış toplam bin 23 adet konut yer alıyor. 1 milyar TL'lik yatırımla yükselen Nef Bahçelievler projesinde daire fiyatları 550 bin TL'den başlangıç gösteriyor.

Lokasyonuyla dikkat çeken proje; E-5'e, metroya ve metrobüse olan yakınlığı sayesinde yatırımcısına trafiksiz bir yaşam vadediyor. Yüzde 50'den fazlası peyzaja ayrılan projede her yeni doğan çocuk için bir ağaç dikiliyor. İçerisinde bir kreşin de yer alacağı Nef Bahçelievler projesinde çocuklar için özel olarak tasarlanmış ağaç evler, çocuk kütüphanesi, tematik oyun alanları, dev kaydırak, çocuk kulübü, çocuk tarım alanı ve hobi bahçeleri gibi alanlara da yer veriliyor. Toplam 45 bin metrekarleik arazi içerisinde yükselen projenin sosyal donatı alanları içerisindeyse fitness merkezi, kapalı otopark, kapalı yüzme havuzu, sauna, sinema ve yürüyüş parkurları yer alıyor.

Konutların yanı sıra 14 ticari birime de yer verilen Nef Bahçelievler'den konut sahibi olmak isteyenlere yüzde 5 peşinat ve 0,79 faiz oranıyla 240 ay vade imkanı sunuluyor. Tamamlandığında yatırımcısına yüksek oranda prim kazandıracağı tahmin edilen projede; yatırımcılar 0,45 faiz oranıyla 120 ay, sıfır faizle 60 ay vade imkanından da yararlanabiliyor.