Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Nef Bahçelievler’de peşin ödemelerde yüzde 20 indirim fırsatı

Nef kalitesiyle İstanbul Avrupa Yakasının Bahçelievler ilçesinde yükselen Nef Bahçelievler projesinin yeni bloğu satışa sunuldu.

Çok özel avantajlarla satışa sunulan Nef Bahçelievler projesinde ‘her şeye yetişen babalara özel süper kampanya’ sloganıyla yola çıkıldı. Uygun fiyatlar ve cazip ödeme koşulları sunulan proje İstanbul Avrupa Yakasının en prestijli lokasyonlarından iş ve yaşamın merkezi Bahçelievler ilçesinde sektöre kazandırılıyor.

Duyurulduğu günden bu yana hem yatırımcıdan hem de oturumcudan yoğun ilgi gören gayrimenkul sektörünün en köklü ve güven vaat eden isimlerden bir tanesi Nef imzalı Nef Bahçelievler konut projesinden çok özel avantajlarla konut satın alabilirsiniz.

Nef Bahçelievler projesinin yeni satışa çıkan bloğunda ilk 50 daireye özel peşin ödemelerde yüzde 20 oranında imkânı tanınıyor. Sadece peşin ödemeler için geçerli olacak konut kampanyasında stok 50 adet konut şeklinde belirlendi. Peşinatta yüzde 20 kampanyasının yanı sıra projeden daire almak isteyenlere bir de 60 ay yüzde 0 faizle taksitlendirme imkânı tanınıyor.

Şehrin tam merkezindeki en yeşil proje olarak dikkat çeken Nef Bahçelievler projesindeki dairelerin fiyatları ise 649 bin TL’den başlangıç gösteriyor. 3+1 ve 4+1 tipinde tasarlanmış 903 konutlu projenin en yüksek konut bedeli ise 2 milyon 54 bn TL şeklinde belirlendi.

En prestijli eğitim kurumlarının hemen yanı başında yükselen projenin sosyal olanakları arasında ağaç evler, çocuk kulübü ve etkinlik alanları ve bahçe alanları gibi hizmetler sunuluyor. Çocukların ön planda tutulduğu Nef imzası taşıyan Nef Bahçelievler projesinin ilk bloğunda satışlar başladı.

Hayatı koşturmadan ve ailesiyle birlikte tadını çıkararak yaşamak isteyenlerin yeni adresi Nef Bahçelievler projesinde ister peşin ödeme ve yüzde 20 indirim olanağıyla ister 60 ay 0 faiz olanağı ile daire satın almak mümkün!