Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Nef Bahçelievler'de yüzde 20 indirim fırsatı

Timur Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen Nef Bahçelievler projesinde satışa çıkan ilk 50 dairenin peşin alımlarında yüzde 20 indirim uygulanacak.

Timur Gayrimenkul’ün prestijli projesi Nef bahçelievler’de peşin alımlara özel bir kampanya başlatıldı. Nef Bahçelievler’de satışa çıkan ilk 50 dairenin satışlarındaki peşin alımlarda yüzde 20 peşinat indirimi uygulanacak.

Timur Gayrimenkul tarafından Bahçelievler Mehmet Akif Caddesi mevkiinde bulunan 44 bin 300 metrekarelik arsa üzerinde hayata geçirilen ve inşaat çalışmalarının sürdüğü Nef Bahçelievler'de yani daireler satışa sunuldu.

Satışa çıkan yeni dairelerin ilk 50’sinde yüzde 20 peşinat indirimi uygulanacak. Teslimlerin Aralık 2018’de gerçekleştirilmesi planlanan projede büyüklükleri 40 ile 280 metrekare arasında değişen 1+1’den 5+1’e kadar çok geniş yelpazede seçenekler sunuluyor.

Projede toplam 1023 konut ve 14 ticari ünite yer alıyor. Nef Bahçelievler’de fiyatlar ise 550 bin TL’den başlıyor.

Sosyal olanakları ve sağladığı ayrıcalıklı ödeme koşullarıyla da yatırımcının gözdesi haline gelen Nef Bahçelievler’e olan ilginin artacağı tahmin ediliyor.