Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Nef Bodrum için ön talep toplanmaya başladı

Nef markasıyla konut projeleri üreten Timur Gayrimenkul, İstanbul dışında hayata geçireceği ilk projesi için Bodrum'u seçti. Nef Bodrum'da ön talep toplanmaya başlandı.

Halihazırda İstanbul'daki birçok projesinin inşaatına devam eden Timur Gayrimenkul, "Nef" markasını Bodrum'a taşımaya hazırlanıyor. Nef Bodrum projesi için ön talep toplamaya başlayan şirketin, projenin satışlara da önümüzdeki günlerde başlaması bekleniyor.

Türkiye'nin tatil cenneti bölgelerinden biri olan Bodrum Yalıkavak'ta konumlandırılacak olan projede bir otel de yer alacak. Kendisine ait 2 bin metrekarelik özel bir kumsalı da bulunacak olan proje hakkında açıklamada bulunan Nef İcra Kulu Başkanı Erdem Timur, "Bodrum'da şu ana kadar yapılan yazlıkları unutturacak bir proje olacak" şeklinde konuşmuştu.

Toplamda 500 konutun yer alacağı Nef Bodrum projesi 100 bin metrekarelik arsa üzerinde yükselecek. Teslim tarihi ve fiyatların henüz belli olmadığı projede 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipindeki konutların yanı sıra ofis ve dükkanlar da bulunacak.

Nef Bodrum ile ilgili ayrıntılı bilgi ve ön talep formuna www.nefbodrum.com adresinden ulaşılabiliyor.