Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Nef Çamlıtepe'de ön satışlar başlıyor

Nef’in Çekmeköy’de hayata geçirdiği yeni projesi Nef Çamlıtepe’de 21-22 Ekim tarihlerinde başlayacak ön satış dönemine özel ayrıcalıklar sunuluyor.

Nef kalitesiyle İstanbul Anadolu Yakası Çekmeköy’de yükselen Nef Çamlıtepe’de ön satışlar bu haftasonu başlayacak. Lansman öncesinde bilgi sahibi olmak isteyenlere özel Levent ve Sancaktepe satış ofislerinin kapılarını açacak olan projede lansman öncesi döneme özel birçok ayrıcalıklı fırsat sunuluyor.

Nef Çamlıtepe’de lansman öncesine özel daire seçimi önceliği, VIP indirim avantajı, yüzde 1 peşinat ve 0,99 faizli kredi avantajı sunuluyor.

Merkezi konumuyla dikkat çeken proje, Çekmeköy Metrosu’na, 3. Havalimanı ile Sabiha Gökçen Havalimanı ve Marmaray hattına bağlantısıyla yatırımcıyı cezbediyor.

Levent ve Ataşehir lokasyonlarına 15 dakika mesafede bulunan ve Özyeğin üniversitesi, Alman Lisesi ve ilkokulu gibi önemli eğitim öğretim kurumlarına komşu olan Nef Çamlıtepe projesinde fiyatlar 279 bin TL’den başlıyor.

Nef Çamlıtepe fiyat listesi:

1+1 daireler 279 bin TL’den,
2+1 daireler 429 bin TL’den,
3+1 daireler 639 bin TL’den başlayan fiyatlarla ön satışa çıkacak.

Bu haftasonu 21-22 Ekim tarihlerinde ön satışları alınmaya başlayacak projenin talipleri bu 21-22 Ekim tarihlerinde Nef Çamlıtepe Levent ve Nef Çamlıtepe Sancaktepe ofislerini ziyaret ederek detaylı bilgi sahibi olabilecekler.