Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Nef İzmir'e açılıyor! 3 yeni proje yolda!

Timur Gayrimenkul tarafından hayata kazandırılan Nef markasıyla İzmir'de ikisi merkezde bir tanesi de Alaçatı'da olmak üzere 3 yeni konut projesine imza atılıyor.

Konut ve gayrimenkul sektörünün Timur Gayrimenkul imzasıyla yaşama geçirilen en güvenilir ve üretken markalarından Nef İstanbul'da önemli noktalarda hayata kazandırdığı konut projelerinden sonra şimdi de İzmir'e açılıyor. Üstelik Nef, İzmir'e 3 yeni proje ile giriyor. Nef tarafından izmir'de hayata kazandırılaması planlanan projelerden ikisi şehir merkezinde olacakken bir tanesi de tatil ve turizm cenneti Alaçatı'da yaşaama kazandırılacak.

Nef’in İzmir’de hayata kazandıracağı 3 yeni projenin ilk detaylarının kısa süre içinde açıklanması bekleniyor. Yatırımcılara çok özel fırsatlar sunacak Nef projeleri şimdiden sektörde merak uyandırmayı başardı!

Timur Gayrimenkul tarafından yaşama geçirilen ve birçok bölgede kaliteli ve güvenilir konut projelerine imza atan Nef markasının yeni hedefi İzmir’e açılmak! Nef markasıyla İzmir’e 1,2 milyar TL’nin üzerinde üç proje ile dev bir yatırım atağına geçilmesi hedefleniyor.

İzmir’de hayata geçirmeyi planladıkları yeni projeleri hakkında önemli açıklamalarda bulunan Nef Yönetim Kurulu Başkanı Erden Timur, projelerden ikisinin şehir merkezinde bir diğerinin ise Alaçatı’da sektöre kazandırılacağını duyurdu. Nef Yönetim Kurulu Başkanı Erden Timur, halka arz ve stratejik ortaklık planlarının bulunduğunu da açıklamasında yer verdi.

Alaçatı projesine 2019'un yaz aylarında start verilmesi hedefleniyor

Nef İzmir projelerinden ikisinin şehir merkezinde yer alacağını açıklayan Başkan Timur, İzmir’in tatil ve turizm cennetlerinden Alaçatı’da da 2019 yılının yaz aylarında yeni bir projeye başlamayı planladıklarını ifade etti.

İzmir projeleri ile ilgili yaptığı açıklamalarda Nef’in halka arz ve stratejik ortaklık planlarının da olduğunu ifade eden Erden Timur, Türkiye’nin ekonomik durumuna göre iki yıl içinde İstanbul’da halka arz gerçekleştirmek istediklerini de ifade etti.

Stratejik ortaklıklara Türkiye içinde de açık olduklarını ifade eden Başkan Timur şu an görüşme aşamasında olduklarını da sözlerine ekledi.