Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Nef Ormantepe 299 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuldu

Nef’in Çekmeköy projesinin ikinci ayağı Nef Ormantepe bugün düzenlenen basın tanıtımının ardından 299 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa çıktı.

Nef kalitesiyle İstanbul Anadolu yakasının en hızlı değerlenen lokasyonlarından Çekmeköy’de hayata geçirilen Nef Çekmeköy projesinin ikinci ayağı olan nef Ormantepe 299 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa çıktı.

İlk halkası olan Nef Çamlıktepe’nin satışları iki günde gerçekleştirildikten sonra Nef Ormantepe de gerçekleştirilen basın lansmanının ardından satışa sunuldu.

Toplamda 409 konutun yer aldığı proje İstanbul Anadolu yakasının en hızlı değerlenen lokasyonlarından Çekmeköy’de konumlandırıldı. 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde bahçeli, teraslı ve balkonlu seçenekler yer alıyor.

2020 yılının Ekim ayında teslimlerin gerçekleştirilmesi beklenen projede metrekare birim fiyatları 4 bin 250 TL ile 4 bin 750 TL arasında değişiklik gösteren Nef Ormantepe fiyatları 299 bin TL’den başlıyor.

Kişiye özel esnek ödeme koşulları sunan şirket bünyesinde 36 ay vade farksız taksit imkanı sunulan Nef Ormantepe Çekmeköy projesinde 120 ay yüzde 0,99 faizle banka kredili taksit de yapılıyor.

3.Köprü, Şile otoyolu, Tem ve Anadolu otoyolu bağlantı yollarının tam kesişim noktasında yer alan Nef Çekmeköy projesi Nef Ormantepe’den Levent, Maslak, Ataşehir, Ümraniye gibi iş merkezlerine bağlantı yolu ile 15 dakika, Sabiha Gökçen Havalimanı’na 10 dakikada ulaşım sağlanıyor.

Ayrıca Nef Ormantepe’nin hemen yanında yer alan Kuzey Marmara Otoyolu bağlantı yolu ile Yavuz Sultan Selim Köprüsü üzerinden 3. Havalimanı’na ve Orhangazi Köprüsü’ne kesintisiz ulaşım sağlanabiliyor. Projenin hemen yanında yer alan ve 2019’da hizmete açılması planlanan Çekmeköy-Yenidoğan metro hattı ile de Üsküdar’a ve Marmaray aracılığı ile Avrupa Yakası’na direk erişim imkanı sağlanıyor.