Yedi Mavi
11 Ay Sonra Teslim
Yedi Mavi İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detayı
Strada Bahçeşehir
8 Ay Sonra Teslim
Strada Bahçeşehir İstanbul Avrupa / Başakşehir 345.500 TL - 1.432.500 TL Proje Detayı
AND Frekans 215
2 Yıl Sonra Teslim
AND Frekans 215 İstanbul Anadolu / Kartal Proje Detayı
Yücesoy Santrall
2 Yıl Sonra Teslim
Yücesoy Santrall İzmir / Bornova 415.000 TL - 1.295.000 TL Proje Detayı

Nef Ortayaka'da ön talepler alınmaya devam ediyor

İstanbul Avrupa Yakasının gözde ilçelerinden Eyüp’te konumlandırılan Nef Ortayaka projesinde daire fiyatları 360 bin TL’den başlangıç gösteriyor.

İstanbul Avrupa Yakasının gözde ilçelerinden Eyüp’te konumlandırılan Nef Ortayaka projesinde yer alan daire seçenekleri 360 bin TL’den başlayan fiyatlarla tüketicinin beğenisine sunuluyor.

Türk konut sektörünün lider isimlerinden Timur Gayrimenkul tarafından geliştirilen Nef markasıyla İstanbul Avrupa Yakasının Eyüp ilçesinde yaşama kazandırılan Nef Ortayaka projesinde daire fiyatları 360 bin TL’en start alıyor.

Nef Ortayaka şeklinde isimlendirilen Nef’in yeni projesinde toplam 4 blok ve 2 etap bulunuyor. 2 etap şeklinde tasarlanan projede 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 kat planlarında tasarlanan toplam 520 adet daire seçeneğine yer veriliyor.

Ön taleplerin alınmaya başladığı Nef Ortayaka projesinde 1+1’den 4+1’e kadar geniş ve konforlu daire seçenekleri yer alıyor. İstanbul’un merkezi noktalarında kaliteli ve güvenli konut projeleri ile sektörde çok sağlam bir yer edinen Timur Gayrimenkul markası Nef’in yeni projesi Nef Ortayaka’da ön talep dönemi başladı.

Nef Ortayaka’da yer verilen 1+1 dairelerin fiyatları 360 bin TL’den başlangıç gösteriyor. 4 blok ve 2 etap şeklinde dizayn edilen projede 1+1’den 4+1’e kadar farklı konut planlarında dizayn edilmiş projede toplam 520 adet daireye yer veriliyor. Nef Ortayaka projesinde anahtar teslimlerinin ise Temmuz 2020 tarihinde gerçekleştirilmesi hedefleniyor.

Konumu, sosyal olanakları ve Nef güvencesiyle dikkat çeken Nef Ortayaka projesinde henüz birçok detay belli olmadı. Ödeme planlarının ve fiyat listesinin tamamının açıklanmadığı projede tüm detayların önümüzdeki günlerde belli olacağı tahmin ediliyor.

Nef Ortayaka projesi hakkındaki güncel bilgileri ve güncel kampanyaları Konut Haberi sitemizden takip ederek anında öğrenebilirsiniz!