Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Nef projelerinde “Yüzde 5 peşinat, yüzde 20 indirim ve 0,98 faiz oran” imkanı

Gayrimenkul sektörünün lider markalarından Nef tarafından geliştirilen konut projelerinde çok özel avantajlarla konut satın alma imkânı sunuluyor.

Türkiye’nin en önemli gayrimenkul firmaları arasında yer alan Timur Gayrimenkul tarafından geliştirilen Nef markası imzasıyla hayata kazandırılan konut projelerinde konut alıcılarına çok özel ayrıcalıklar sunuluyor.

Nef markasıyla İstanbul Avrupa Yakasının en işlek lokasyonlarından Bahçelievler’de hayata kazandırılan Nef Bahçelievler ve Basın Ekspres hattında konumlandırılan Nef Basın Ekspres projeleri ile İstanbul Anadolu Yakasının sürekli yenilenen ve gelişen lokasyonlarından

Çekmeköy’de hayata kazandırılan Nef Çekmeköy projelerinde konut alıcılarına çok özel imkanlarla daire satın alma hakkı tanınıyor.
Nef tarafından geliştirilen kampanya 15 Haziran 2018 tarihine kadar geçerli olacak. Nef’in istanbul’un merkezi ve değerli lokasyonlarından yaşama geçirdiği Nef Bahçelievler, Nef Basın Ekspres ve Nef Çekmeköy projelerinde sınırlı sayıdaki daire ve çok özel ödeme avantajları için son gün 15 Haziran 2018 olarak belirlendi.

Avantajlardan yararlanmak isteyenlerin acele davranması gerekiyor. Fiyatların 350 bin TL’den start verdiği Nef projelerinde peşin ödemelerde yüzde 20 indirimi, yüzde 5 peşinat ve yüzde 0,98 kredi faiz oranı ile taksitle ödeme seçeneği sunuluyor.

Nef Çekmeköy, Nef Basın Ekspres ve Nef Bahçelievler projelerinden daire satın almak isteyenlerin 15 Haziran 2018 tarihine kadar Nef satış ve tanıtım ofislerinden detaylı bilgi alabilirler. İstanbul’un en işlek ve en merkezi noktalarında markalı konut projelerine imza atan Nef’in yüzde 20 indirim, yüzde 5 peşinat ve yüzde 0,98 kredi faiz oranı ile taksitlendirme seçeneklerini kaçırmayın!