Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Nef, Türkiye'nin en beğenilen inşaat şirketi seçildi

Ürettiği projelerle yatırımcısına kazandırmaya devam eden Nef, "Türkiye’nin En Beğenilen Şirketleri" araştırmasında "inşaat / konut" kategorisinde ilk sırada yer aldı.

Türk inşaat sektörünün öncü markalarından Nef; Capital Dergisi tarafından her yıl düzenlenen "Türkiye’nin En Beğenilen Şirketleri" araştırmasında, "inşaat/ konut" kategorisinde ilk sırada yer alarak en beğenilen sektör oyuncusu oldu.

16’cısı açıklanan "Türkiye’nin En Beğenilenler Şirketleri" araştırmasında ilk kez "inşaat/konut" kategorisinde markalar açıklandı. Araştırmada en beğenilen şirketler, Zenna Araştırma tarafından gerçekleştirilen bağımsız anket sonuçlarına göre belirlendi. Online anket tekniği kullanılarak gerçekleştirilen araştırmaya, 500’ün üzerinde şirketten bin 584 yönetici katıldı.

"Lüksü herkese ulaştıracağız"

Nef’in bir ‘aşk markası’ olduğunu söyleyen Nef İcra Kurulu Başkanı Erden Timur, "İlk günden bu yana insanları mutlu etmeye; insanların hayallerini gerçekleştirmeye adadık kendimizi. Her bir projemiz, onların dertlerine çözüm üretmeye, beklentilerine cevap vermeye odakladı. Bunun sonucunda da Nef projeleri insanların daha fazla hayal kurmasını sağladı. Topluma fayda sağlayan, insanların hayatını değiştiren bir şirket olmak için sosyal inovasyona inanıyoruz. Bundan sonra da aynı hedefle yürüyeceğiz. Lüksü ve tasarımı demokratikleştirmeye; herkese ulaşmaya devam edeceğiz" dedi.

Nef olarak sadece 5 yılda 1 milyar TL ciroya ulaşarak, reel sektörde Cumhuriyet tarihinde bir ilke imza attıklarına dikkat çeken Timur, "2014 yılından bu yana sektörün en hızlı ve en çok satış yapan şirketiyiz. Biz Nef olarak 5 yılda Türkiye’de sektör lideri olduk. Şimdi de 5 yılda yurtdışında lider gayrimenkul firması olmak için strateji planımız hazır durumda. 10 yıl içinde ABD ve Avrupa’nın 10 metropolünde yer almayı hedefliyoruz" dedi.