Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Nef’in 4 projesinde 120 ay, 0.98 faiz fırsatı

Nef, tarihi konut kampanyasına 4 projesiyle katıldı. Kampanya ile Nef’in 4 projesinde yüzde 10 indirimin yanı sıra 120 ay, 0.98 faiz fırsatı sunuluyor.

“Türkiye İçin Kazanç Vakti” kampanyasına Nef 4 projesiyle katıldı. Satış fiyatında yüzde 10 indirimin yapıldığı kampanyada yüzde 10 peşinatla konut sahibi olunabiliyor. 31 Ekim 2018’e kadar devam edecek kampanyada 120 ay, 0.98 faiz fırsatı sunuluyor. Ayrıca konut sahibi olmak isteyenlerden banka ya da kefalet şartı aranmıyor.

ERDEN TİMUR: BANKASIZ SATIŞ SEÇENEĞİ DAHA CAZİP HALE GELDİ

Bu dönemi ülkeye ve ekonomiye destek olma vakti değerlendiren Nef Yönetim Kurulu Başkanı Erden Timur, şirket bünyesinde kampanyaya katılan projeleri Nef Çekmeköy, Nef Bahçelievler, Nef Basın Ekspres ve Nef Reserve Kandilli olarak sıraladı. Şirket sınırlı sayıda konut ile kampanyaya katılım gösteriyor.

Faiz oranlarının bankalarda yüksek olduğu bir dönemde böyle bir kampanyanın oldukça önemli olduğunu belirten Timur, “Geçen sene ilk 7 ayda banka kredisiz konut satış adedi 230 binken bu sene ilk 7 ayda bu rakam 280 bini aştı. Bu dev kampanya, bankasız satış seçeneğini daha cazip hale getirdi” diye konuştu.

ŞİRKETİN TELEFON TRAFİĞİ ARTTI

Nef Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Selçuk Çelik, kampanyanın ardından şirketin telefon trafiğinin beş kat arttığına dikkat çekti. Çelik, “Kampanyanın ilk gününde binin üzerinde talep formu aldık. Sektördeki maliyet artışı fiyatlara yansımadı. Beklemedeki vatandaşlar kampanya ile fırsatı değerlendirmeye çalışıyor. O yüzden herkes ‘konut almanın tam vakti’ fikrinde birleşiyor” dedi. Çelik, hafta sonu ilginin artmasını beklediklerini de sözlerine ekledi.