Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Nef’ten evini değiştirmek isteyenlere özel yenileme kampanyası

Nef, evini değiştirmek isteyenleri satış derdinden kurtaran kampanya başlattı. Nef, eski evlerini aldığı müşterilerine karşılığında yeni ev alma fırsatı sunuyor.

Nef, oturduğu evi ya da gayrimenkul yatırımını kazanca çevirmek isteyenler için Ev Yenileme Kampanyası başlattı. Nef, kampanya kapsamında müşterilerin eski evleri alarak yerine Nef projelerinden yeni bir ev alma fırsatı sunuyor. Kampanya İstanbul’da bulundukları ilçelerde getirisi en yüksek projeler olarak seçilen Nef Basın Ekspres, Nef Çekmeköy, Nef Bahçelievler ve Nef Reserve Kandilli’de geçerli olacak.

ESKİ EVİ GÜNCEL DEĞERİNDE ALACAK

Kampanyadan yararlanmak isteyenlerin tapulu evleri güncel değerleri üzerinden alınacak. Hesaplama alanında uzman SPK onaylı ekspertizlerin raporları doğrultusunda belirlenecek ve yeni ev alımlarında peşinat olarak sayılacak. Yeni ev ile eski ev arasından fiyat farkı ise Nef tarafından müşterilere sunulan kişiye özel ödeme seçenekleri ile ister peşin ister vadeli olarak ödenebilecek.

KAMPANYADA SON GÜN 31 EKİM

2018 yılında 2 bin 500’ün üzerinde konut teslimi yapan Nef, Ev Yenileme Kampanyası ile birlikte yeni ev almak ya da yatırım için alınan evi satmak zorunda kalan müşterilerini güncel fiyatlarla alarak satma derdinden kurtarıyor.

Nef Basın Ekspres, Nef Çekmeköy ve Nef Bahçelievler ve Nef Reserve Kandilli projelerinde 490 bin TL’den başlayan fiyatlarla peşinatsız ev sahibi de olunabiliyor. 31 Ekim 2018’e kadar devam edecek olan Nef’in kampanyası sınırlı sayıdaki konut için geçerli.

NEF BASIN EKSPRES

NEF ÇEKMEKÖY

NEF BAHÇELİEVLER

NEF RESERVE KANDİLLİ