Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Nef’ten lüks segmente hitap eden yeni bir proje geliyor!

Timur Gayrimenkulün inşaat alanında faaliyet gösteren markası Nef tarafından 160 dönümlük arsa üzerinde Reserve Turgutreis projesini hayata geçirilecek.

Yeni projeleri hakkında açıklamalarda bulunan Nef Yönetim Kurulu Başkanı Erden Timur, Bodrum Turgutreis’te 160 dönüm üzerinde gelecek yıl yeni bir projeye imza atmaya hazırlanıyor.

Lüks segmente hitap eden yeni proje!

Reserve Turgutreis projesi lüks segmente hitap eden yepyeni bir konseptte hayata kazandırılacak. Ürettiği kaliteli ve dayanıklı yapılar ile dikkatleri üzerine çeken Nef tarafından Bodrum’da Reserve Turgutreis projesi çok özel bir lokasyonda ve özel fiyatlarla hayata geçirilecek.
Nef tarafından yeni hedef olarak Bodrum’u seçtiklerini anlatan Timur, bölgede Reserve konseptli üçüncü proje üzerinde çalıştıklarını anlattı.

Reserve Turgutreis 2019 yılında gerçekleştirilecek

Lüks kategoriye hitap eden Nef Yalıkavak ve Nef Gölköy projelerine olan taleplerden çok memnun olduklarını ifade eden Nef Yönetim Kurulu Başkanı Erden Timur, 2019 yılında 160 dönümlük bir alanda Reserve Turgutreis projesine imza atacaklarını ifade etti.

Nef Yalıkavak projesinin yüzde 60’ının satışı tamamlandı

116 dönümlük bir yarımada üzerinde inşa edilen Nef Yalıkavak projesinde toplam 398 adet villa ve rezidans seçeneği yer alıyor. 460 metrelik bir sahil şeridinde yer alan projenin lansman döneminden önce yüzde 60’lık bölümünün satışı tamamlandı.

Nef Gölköy’de metrekare fiyatları 6 bin eurodan başlangıç gösteriyor

50 bin metrekarelik arazide 38 villa seçeneğinden meydana gelmesi planlanan Nef Gölköy projesindeki konut seçeneklerinin ise 13’ü çoktan satıldı. Satışlarının devam ettiği projede ortalama metrekare fiyatları ise 6 bin eurodan başlangıç gösteriyor.