Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Nef’ten yüzde 10 indirim ve 120 ay için yüzde 0.98 vade farkı fırsatı

Nef, dört büyük projede büyük avantaj başlattı. Yüzde 10 indirime ek olarak 120 ay için yüzde 0.98 vade farkı fırsatı sunuluyor.

Nef; Nef Çekmeköy, Nef Basınekspres, Nef Bahçelievler ve yeni projesi Nef Ortayaka’da büyük avantaj dönemini başlattı. Tüm bu dört projede yüzde 10’luk indirime ek olarak 120 ay vade için yüzde 0.98 vade farkı fırsatı sunuluyor.

2 BİN 900 TL’DEN BAŞLAYAN AYLIK ÖDEMELER

Nef Genel Müdür Yardımcısı Selçuk Çelik, sundukları avantajlı kampanya ile Nef ayrıcalığı yaşamamış herkesi Nef’in projeleriyle tanıştırmak istediklerini ifade etti. Selçuk Çelik, dört ödüllü projede uygulanacak yüzde 10 indirim ve 120 ay için yüzde 0.98 kredi fırsatı ile ayda 2 bin 900 TL ödeyerek bir Nef sahibi olmanın mümkün olduğunu söyledi.

NEF ORTAYAKA’DA REKOR SATIŞ

Nef Ortayaka projesi, TEM ile E-5'in ortasında, Haliç’e 5 dakika mesafede yer alıyor. Yanı başından geçecek yeni raylı ulaşım hatları ve köprülerin tamamına hızlıca ulaşımı sağlayan bağlantı yolları ile İstanbul’un her yerine kolay ulaşım imkânı sağlayan Nef Ortayaka’da 1+1’den 3+1’e kadar farklı yaşam seçenekleri sunuluyor.

Lansman öncesi satışa sunulduğu ilk 3 günde Nef Ortayaka’da 152 adet konut satıldı. Yeni kampanya çerçevesinde Nef Ortayaka’da bir eve aylık 2 bin 900 TL’den başlayan taksitlerle sahip olmak mümkün.

ÇEKMEKÖY’ÜN GETİRİ POTANSİYELİ EN YÜKSEK PROJESİ

Nef Çekmeköy projesi, yeni metro bağlantı yollarıyla Anadolu Yakası'nın iş merkezleri Ümraniye ve Ataşehir Finans Merkezi'ne 10 dakika, Sabiha Gökçen Havalimanı'na 10 dakika, Levent - Maslak bölgesine ise sadece 15 dakika mesafede yer alıyor. Nef’in Çekmeköy’deki ilk projesi Nef Çamlıtepe’de ilk iki gün içinde 428 konut satılarak rekor kırılmıştı. Şirketin Çekmeköy’deki ikinci projesi Nef Ormantepe’deki satışlar devam ediyor.

İSTANBUL ULAŞIM AĞININ TAM ORTASINDA

Nef Basınekpres projesi, TEM otoyoluna 2 kilometre, E-5 karayoluna 6.7 kilometre, Atatürk Havalimanı’na 8.1 kilometre uzaklıkta yer alıyor. İstanbul ulaşım ağının tam ortasında yer alan Nef Basınekspres, TEM ile E-5’e olan yakınlığı, bağlantı yollarının kalbinde yer alması ve denize olan mesafesi ile de Nef Basın Ekspres şehrin en önemli yatırım noktalarından biri haline geliyor.

ŞEHİR MERKEZİNİN EN YEŞİL PROJESİ

Nef Bahçelievler projesi, Bahçelievler’in tam merkezinde metro durağına 100 metre, E-5’e 1.2 km, TEM’e 6.3 km yakınlıkta yer alıyor. Şehir merkezinin en yeşil projesi olarak dikkat çeken Nef Bahçelievler; dev havuz alanları, özel tasarım sokak lambaları, saat kulesi, seramik & marangoz atölyesi, dinlenme bahçeleri, mini sera, odun fırını, çınaraltı meydan kahvesi gibi alanlarıyla dikkat çekiyor.