Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Neo Bolluca 2'de fiyatlar 310 bin TL'den başlıyor

Neo Yapı'nın Arnavutköy'de hayata geçirdiği Neo Bolluca 2 projesinde teslimlere Ağustos 2018'de başlanacak. Projede fiyatlar 310 bin TL'den başlıyor.

Aynı bölgede Neo Gölpark ve Neo Bolluca projelerini hayata geçiren Neo Yapı'nın yeni projesi Neo Bolluca 2'de daire satışlarının yüzde 50'si tamamlandı. Ağustos 2018'de tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi gereken Neo Bolluca 2'de alanları 59 metrekare ile 100 metrekare arasında değişiklik gösteren 1+1 ve 2+1 tiplerinde dairelere yer veriliyor.

Yavuz Sultan Selim Köprüsü'ne yakınlığıyla dikkat çeken Neo Bolluca 2 projesi 2 bin metrekarelik alan üzerinde yükseliyor. Kişiye özel ödeme planlarıyla satışların devam ettiği projede 1+1 daireler 310 bin TL'den, 2+1 daireler ise 470 bin TL'den satışa sunuluyor.

En küçük dairelerin minimum 2 bin TL'den kiracı bulması beklenen projenin yatırımcılarına yüzde 70 oranında kazandıracağı öngörülüyor. Kanal İstanbul, Kuzey Marmara Otoyolu ve Yavuz Sultan Selim Köprüsü'ne yakınlığıyla gayrimenkull yatırımcısının ilgi odağı olan projede satışların kısa bir süre sonra tamamlanması bekleniyor.