Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Neo Bolluca 3'te satışlar devam ediyor

Neo Yapı tarafından Arnavutköy Bolluca'da inşa edilen Neo Bolluca 3'te fiyatlar 300 bin TL'den başlıyor. Projenin teslimlerine Aralık 2018'de başlanması planlanıyor.

Neo Bolluca ve Neo Bolluca 2 projelerinde satışların hızla tamamlanmasının ardından aynı bölgede Neo Bolluca 3 projesini inşa eden Neo Yapı, yatırımcılarına yüksek kazanç vadediyor. 3. Havalimanı ve Kanal İstanbul ile yatırımcıların gözdesi haline gelen Arnavutköy'ün Bolluca beldesinde yükselen Neo Bolluca 3'te toplam 84 daireye yer veriliyor.

Metro istasyonuna yürüme mesafesinde konummlandırmasıyla sakinlerine trafiksiz ve şehrin içinde bir yaşam vadeden Neo Bolluca 3'te alanları 66 metrekare ile 159 metrekare arasında değişen 2+1 ve 3+1 tipinde daireler yer alıyor. Teslimlerine 24 ay sonra başlanması planlanan proje fiyatlar 300 bin TL ile 700 bin TL arasında değişiyor.

Projeden daire sahibi olmak isteyen yatırımcılara yüzde 50 peşinatla 12 ay vade farksız taksit fırsatı sunulan Neo Bolluca 3'ün sosyal donatı alanları arasında açık yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, fitness merkezi, kapalı otopark, yürüyüş parkuru ve peyzaj alanlarına yer veriliyor.