Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Neo Bolluca 4'te satışlar başladı

Neo Yapı tarafından Arnavutköy'de inşa edilen Neo Bolluca 4 projesinde satışlar başladı. Projede fiyatlar 310 bin TL'den başlangıç gösteriyor.

"Neo" markasıyla konut projeleri üreten Neo Yapı'nın yeni projesi Neo Bolluca 4'te satışlar başladı. 3. Havaalanı ve Kanal İstanbul projesi ile yatırımcının yeni gözdesi haline gelen Bolluca bölgesinde inşa edilen proje Neo Bolluca projesinin 4. halkası olarak yükseliyor. Toplamda 136 konuta yer verilen projede alanları 65 metrekare ile 137 metrekare arasında değişiklik gösteren 2+1 ve 3+1 tipinde daireler bulunuyor.

Mart 2019'da tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi planlanan projeden banka kredisiyle daire sahibi olunabiliyor. Projede yer alan 2+1 daireler 310 bin TL'den, 3+1 daireler ise 648 bin TL'demn başlayan fiyatlarla yatırımcıya sunuluyor. Akıllı ev sistemleriyle donatılan projenin sosyal donatı alanları arasında açık yüzme havuzu, fitness merkezi, yürüyüş alanları, çocuk oyun alanları, açık otopark ve peyzaj alanları yer alıyor.

Konutların yanı sıra 8 adet ticari birime yer verilen Neo Bolluca 4 projesi hakkında ayrıntılı bilgi ve talep formuna www.neoyapi.com adresinden ya da 444 96 39 numaralı telefondan ulaşılabiliyor.