Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Neorama Söğütözü projesinde hemen teslim ofisler 700 bin TL’den başlıyor

Başkentin merkez ilçelerinden Çankaya’da yaşama geçirilen Neorama Söğütözü projesinde yer alan ofislerin fiyatları 700 bin TL’den başlangıç gösteriyor.

Ankara’nın en merkezi konumlarından Çankaya’da Yenikonak İnşaat kalitesiyle hayata kazandırılan Neorama Söğütözü projesinde yer alan ofis seçeneklerinde fiyatlar 700 bin TL’den başlıyor. Projede yer alan ofislerin teslimleri ise hemen yapılabiliyor.

Hemen teslim avantajıyla sunulan Neorama Söğütözü projesi Ankara Çankaya’da 4 bin metrekare alan üzerinde yaşama kazandırılıyor. 92 adet ofise yer verilen proje Ankara’nın en prestijli konumunda yükseliyor.

Ferah ve kaliteli çalışma ortamları sunulan projede ofislerin yanı sıra 6 adet de dükkân yer alıyor. 24 katlı tek bir kule şeklinde yükselen projede yer alan ofislerin büyüklükleri ise 89 metrekareden başlangıç gösterip 680 metrekareye kadar yükseliyor.

Sektörün en kaliteli isimlerinden Yenikonak İnşaat tarafından hayata kazandırılan Neorama Söğütözü projesinde birinci ve on üçüncü katlarda her katta 6 ofis, on dördüncü ve on dokuzuncu katlarda her katta 4 adet ofis, yirminci ve yirmi birinci kartlarda dubleks ofisler yer alıyor.

Banka kredisi ile ofis satın alınabilen projede yer alan dairelerin fiyatları 700 bin TL’den başlangıç gösteriyor. Projede yer alan ofislerin hemen teslimi yapılabiliyor. Metro ulaşımına 400 metre mesafede konumlanan proje modüler sistemi sayesinde ofisler birleştirilerek kullanılabiliyor.

Yenikonak İnşaat kalitesiyle Ankara’nın en merkezi konumlarından Çankaya ilçesinde sektöre kazandırılan ofis ve dükkanlara yer verilen Neorama Söğütözü projesi modern mimarinin bir örneği olarak yükseliyor.

Geniş sosyal olanakları ile de dikkat çeken projede sosyal bir yaşam alanı sunuluyor. Projede yer alan sosyal olanakları arasında ise;

• Güvenlik
• Otopark
• Toplantı salonları
• Yürüyüş alanları
• Restoran
• Kafe yer alıyor.