Yedi Mavi
11 Ay Sonra Teslim
Yedi Mavi İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detayı
Strada Bahçeşehir
8 Ay Sonra Teslim
Strada Bahçeşehir İstanbul Avrupa / Başakşehir 345.500 TL - 1.432.500 TL Proje Detayı
AND Frekans 215
2 Yıl Sonra Teslim
AND Frekans 215 İstanbul Anadolu / Kartal Proje Detayı
Yücesoy Santrall
2 Yıl Sonra Teslim
Yücesoy Santrall İzmir / Bornova 415.000 TL - 1.295.000 TL Proje Detayı

Neorama Söğütözü’nde 700 bin TL’den başlayan ofisler alıcısını bekliyor

Ankara’nın Çankaya ilçesinde hayata kazandırılan Neorama Söğütözü projesinde 700 bin TL’den başlayan ofis seçenekleri bulunuyor.

Yenikonak İnşaat kalitesiyle Ankara’nın merkezi Çankaya’da yaşama kazandırılan Neorama Söğütözü bölgedeki ticari projeler arasında dikkat çekmeyi başarıyor. Fiyatların 700 bin TL’den başlangıç gösterdiği proje 4 bin metrekare alan üzerinde konumlanıyor.

Ankara’nın en merkezi konumlarından birinde sektöre kazandırılan Yenikonak İnşaat’ın yeni ticari projesi 24 katlı tek bir kule şeklinde tasarlandı. Modern mimarinin en güzel örneklerinden birisi olarak yükselen Neorama Söğütözü projesinde 92 adet ofis ve 6 adet dükkân yer alıyor. Projede yer alan ofislerin metrekare büyüklükleri ise 89 metrekare ile 680 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

Neorama Söğütözü projesindeki birinci ve üçüncü katlarda her katta 6 adet ofis, 14 ve 19. Katlarda ise her katta 4 ofris ve 20. Ve 22. Katlarda da dubleks ofis seçeneklerine yer verildi. Birçok farklı ihtiyaca ve zevke hitap eden Neorama Söğütözü ticari projesinde farklı ofis seçeneklerinde fiyatlar ise 700 bin TL’den başlangıç gösteriyor.

Banka kredisi kullanılarak ofis alımına uygun olan projedeki ofislerde hemen teslim avantajı sunuluyor.

Modüler sistemde planlanan Neorama Söütözü projesindeki ofisler alıcının tercihleri doğrultusunda birleştirilerek farklı ve daha geniş çalışma alanları haline getirebiliyor. Merkezi konumuyla da iş hayatına hitap eden projeden metro ulaşımına 400 metrelik bir mesafe bulunuyor.

Yenikonak İnşaat kalitesiyle Ankara’nın merkezi ilçesi Çankaya’da sektöre kazandırılan ticari proje Neorama Söğütözü modern mimarisi ve sunduğu sosyal olanaklarla da dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.

Konforlu ve keyifli çalışma alanları sunulan Yenikonak İnşaat Neorama Söğütözü projesinde yer alan sosyal olanaklar ise şu şekilde sıralanıyor:
• Güvenlik
• Otopark
• Toplantı salonları
• Yürüyüş alanları
• Restoran
• Kafe