Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Nestiva Ataşehir satışa çıkmak için gün sayıyor

Aktifhan İnşaat tarafından Ümraniye'de hayata geçirilecek olan Nestiva Ataşehir'in satışlarına önümüzdeki günlerde başlanması planlanıyor.

İstanbul'un en değerli lokasyonlarından Ümraniye'de yükselen Nestiva Ataşehir projesinde inşaat çalışmaları geçtiğimiz günlerde başladı. 4 blokta toplam 110 konutun yer aldığı projede bloklar 8 katlı olarak tasarlandı. Ön talep toplanmaya devam edilen projede daire fiyatları ve ödeme planları ise henüz açıklanmadı.

Alanları 69 metrekare ile 72 metrekare arasında değişen dairelerin bulunduğu Nestiva Ataşehir projesinde tüm daireler 2+1 tipinde tasarlandı. Kasım 2017'de tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi öngörülen projenin sosyal donatı alanları arasında açık yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, çocuk yüzme havuzu, fitness merkezi, güneşlenme terası, sauna, kapalı otopark ve yürüyüş parkuru bulunuyor.

TEM ve E-5 bağlantı yollarına yakınlığıyla dikkat çeken proje; metro, metrobüs aktarma istasyonları ve Marmaray ile trafik problemi olmayan önemli bir konumda yer alıyor. Satışlarına kısa bir süre içinde başlanması beklenen projeyle ilgili ayrıntılı bilgi ve ön talep formuna www.aktifhan.com adresinden ulaşılabiliyor.