Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Nevalife projesinin detayları belli oldu

Ata Grup İnşaat imzasıyla Ankara'nın en değerli yatırım alanlarından Çayyolu'nda yükselecek olan Nevalife projesinin detayları açıklandı.

Son dönemde konut yatırımcısının Ankara'daki ilk tercihlerinden biri haline gelen Çayyolu'nda 20 bin metrekarelik arazi üzerinde yükselen Nevalife projesinde satışlara başlandı. Lansman öncesi döneme özel avantajlı fiyatlar ve uygun ödeme koşullarıyla satışa çıkan Nevalife Ankara tamamlandığında yatırımcısına yüksek oranda prim kazandıracağı tahmin ediliyor.

Ankara'nın en iddialı karma projelerinden biri olarak yükselecek olan Nevalife projesinde toplam 182 konuta yer veriliyor. Konuların yanı sıra 32 ticari birimin de yer alacağı Nevalife Ankara'da 220 metrekare büyüklüğünde tasarlanmış 4+1 tipinde konutlar yer alıyor. Fiyatların henüz açıklanmadığı projeden konut sahibi olmak isteyenlere kişiye özel ödeme koşulları sunuluyor.

Aralık 2019'da tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi planlanan Nevalife Ankara projesinde arazinin 14 bin 400 metrekarelik kısmı yeşil alanlara ayrılıyor. Proje hakkında ayrıntılı bilgi ve talep formuna www.nevalife.com.tr adresinden ya da 0312 239 23 00 numaralı telefondan erişilebiliyor.