Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Nevbahar Üsküdar’da ön talep toplanıyor

İstanbul Üsküdar’da hayata geçirilen Nevbahar Üsküdar’da ön talep toplanıyor. Nevbahar Üsküdar’da 1+1’den 5+2’ye kadar değişen konut seçenekleri yer alıyor.

Kalyon İnşaat tarafından hayata geçirilen Nevbahar Üsküdar projesi, İstanbul Anadolu Yakası Üsküdar’da yaşama kazandırılıyor. Teslimlerin 2020’de yapılacağı Nevbahar Üsküdar’da ön talep toplanmaya başlandı.

188 ADET KONUTTAN MEYDANA GELİYOR

Nevbahar Üsküdar, 1+1’den 5+2’ye kadar farklı seçenekler olmak üzere toplam 188 adet konut ve 120 adet ticari üniteden meydana geliyor.

NEVBAHAR ÜSKÜDAR FİYAT LİSTESİ

Nevbahar Üsküdar’a ait dış görseller, fiyat, ödeme koşulları gibi detaylar henüz açıklanmadı. Nevbahar Üsküdar hakkında detaylar bilgilere Kalyon İnşaat tarafından açıklanır açıklanmaz emlakgundem.com üzerinden ulaşabilirsiniz.

Nevbahar Üsküdar’daki konutların 2020 yılı içerisinde yeni sahiplerine teslim edilmesi planlanıyor.

PROJEDE ALIŞVERİŞ MERKEZİ YER ALACAK

Dört bloktan meydana gelen Nevbahar Üsküdar projesi, Üsküdar merkezde belediyenin yanında yükseliyor. Nevbahar Üsküdar projesinde konut ve ticari ünitelerin yanı sıra AVM de inşa ediliyor.

Nevbahar Üsküdar’daki konut sakinlerine yüzme havuzu, fitness salonu, Türk hamamı, sauna gibi birçok spor ve sosyal donatı alanı sunuluyor.