Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Nevbahçe Konutları'nda sınırlı sayıda daire sahibini arıyor

YDA Group imzasıyla Ankara'nın Yenimahalle ilçesinde konumlandırılan Nevbahçe Konutları'nda hemen teslim satışlar devam ediyor. Projede fiyatlar 432 bin TL'den başlıyor.

Ankara'nın en hızlı değer kazanan bölgelerinden Yenimahalle'de hayata geçirilen Nevbahçe Konutları projesi 25 bin metrekarelik arazi üzerinde inşa edildi. Teslimlerine bir süre önce başlanan projede 3 blokta toplam 220 daireye yer veriliyor. Bölgenin en yeşil projelerinden biri olarak dikkat çeken Nevbahçe Konutları'nda dairelerin hepsi 152 metrekare ve 4+1 tipinde tasarlandı.

Banka kredisiyle daire sahibi olunabilen projede daire fiyatları 432 bin TL ile 612 bin TL arasında değişiklik gösteriyor. AVM ve eğitim merkezlerine yakınlığıyla dikkat çeken projede ki fiyatları minimum bin 500 TL'den başlıyor. Metro istasyonuna 10 dakika, İstanbul yoluna 4 dakika, Eskişehir yolu ve Kızılay’a ise 8 dakika mesafede yer alan Nevbahçe Konutları'nda sınırlı sayıda dairenin satışı devam ediyor.

Nevbahçe Konutları'nın sosyal donatı alanları arasında açık ve kapalı otopark, basketbol ve voleybol sahası, fitness merkezi, tenis kortu, yürüyüş parkuru ve çocuk oyun alanları bulunuyor. Projeden daire sahibi olmak isteyenler Nevbahçe Konutları'yla ilgili ayrıntılı bilgiye www.nevbahcekonutlari.com adresinden ulaşabiliyor.