Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Next Level Çayyolu'nda 48 ay vade farksız taksit kampanyası başladı

Pasifik İnşaat tarafından Ankara Çayyolu'nda yükselen Next Level Çayyolu'ndan Ağustos ayı sonuna kadar daire sahibi olacaklara 48 ay vade farksız taksit imkanı sunuluyor.

Pasifik İnşaat, Emlak Konut GYO ve GYODER'in ekonomiye canlılık katmak amacıyla başlattığı kampanyalara destek vermek için Ankara'da konumlandırdığı Next Level Çayyolu projesinde yeni bir kampanyaya başladı. Kampanya kapsamında projeden Ağustos ayı sonuna kadar daire sahibi olmak isteyenlere yüzde 25'i peşin, kalanı 48 ay vade farksız taksit ile ödeme imkânı sunuluyor. Şirket, Next Level Çayyolu'nda peşin ödemelerde de yüzde 15 indirim uyguluyor.

Toplam 429 konuttan oluşan Next Level Çayyolu projesinde 3+1'den, 7,5+2'ye kadar farklı büyüklükte 92 farklı daire tipi mevcut. 101 dönüm orman alanının yanı başında ve 191 dönümlük rekreasyon vadisinin tam ortasında yer alan proje, yemek okulundan standart ölçülere sahip kapalı basketbol salonuna, açık ve kapalı yüzme havuzlarından piknik yapılabilecek, futbol oynanabilecek, açık havada sinema keyfi yapılabilecek 5 bin metrekarelik çim etkinlik alanıyla da farklı sosyal imkânlar sunuyor.

Aralık 2018'de tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi beklenen Next Level Çayyolu projesinde dairelerin metrekare birim fiyatları 5 bin TL'den başlıyor. Proje tamamlandığında bu rakamın 10 bin TL'yi geçeceği tahmin ediliyor.