Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

NG Residence, 5 Nisan'da basının karşısına çıkıyor

Gürallar Ailesi inşaat şirketlerine bir yenisini daha ekledi. Gürallar Yapı'dan sonra NG Kütahya Seramik de NG Residence ile birlikte inşaat sektörüne girmiş olacak.

Hem seramik hem de turizm sektöründe faaliyet gösteren NG Kütahya Seramik, NG Residence ile birlikte inşaat sektörüne hızlı bir giriş yapıyor. NG Kütahya Seramik'in ilk projesi olarak hayata geçecek olan NG Residence, İstanbul'un gün geçtikçe değerlenen bölgesi Güneşli'de yükseliyor.

Lokasyonu sebebiyle yatırımcısına yüksek prim getirisi vadeden NG Residence; 28 katlı 2 blokta, 4'ü penthouse olmak üzere toplam 276 daireden oluşuyor. Metroya 200 mesafede olması sebebiyle ulaşım problemini ortadan kaldıracak olan NG Residence'ın bir bloğu otel ve kongre merkezi olarak ayrılıyor.

Sosyal donatı alanları arasında kapalı otopark, kapalı yüzme havuzu, spor salonu, spa ve restoranların bulunacağı NG Residence; Atatürk Havalimanı'na 7 kilometre, TEM Kavşağı'na 3 kilometre, E5 Çobançeşme Kavşağı'na ise 5 kilometre mesafede yükseliyor. Projenin remsi satışlarına 5 Nisan Salı günü, Ortaköy Esma Sultan Yalısı'nda yapılacak basın lansmanının ardından başlanması bekleniyor.