Yedi Mavi
11 Ay Sonra Teslim
Yedi Mavi İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detayı
Strada Bahçeşehir
8 Ay Sonra Teslim
Strada Bahçeşehir İstanbul Avrupa / Başakşehir 345.500 TL - 1.432.500 TL Proje Detayı
AND Frekans 215
2 Yıl Sonra Teslim
AND Frekans 215 İstanbul Anadolu / Kartal Proje Detayı
Yücesoy Santrall
2 Yıl Sonra Teslim
Yücesoy Santrall İzmir / Bornova 415.000 TL - 1.295.000 TL Proje Detayı

NG Residence, 5 Nisan'da basının karşısına çıkıyor

Gürallar Ailesi inşaat şirketlerine bir yenisini daha ekledi. Gürallar Yapı'dan sonra NG Kütahya Seramik de NG Residence ile birlikte inşaat sektörüne girmiş olacak.

Hem seramik hem de turizm sektöründe faaliyet gösteren NG Kütahya Seramik, NG Residence ile birlikte inşaat sektörüne hızlı bir giriş yapıyor. NG Kütahya Seramik'in ilk projesi olarak hayata geçecek olan NG Residence, İstanbul'un gün geçtikçe değerlenen bölgesi Güneşli'de yükseliyor.

Lokasyonu sebebiyle yatırımcısına yüksek prim getirisi vadeden NG Residence; 28 katlı 2 blokta, 4'ü penthouse olmak üzere toplam 276 daireden oluşuyor. Metroya 200 mesafede olması sebebiyle ulaşım problemini ortadan kaldıracak olan NG Residence'ın bir bloğu otel ve kongre merkezi olarak ayrılıyor.

Sosyal donatı alanları arasında kapalı otopark, kapalı yüzme havuzu, spor salonu, spa ve restoranların bulunacağı NG Residence; Atatürk Havalimanı'na 7 kilometre, TEM Kavşağı'na 3 kilometre, E5 Çobançeşme Kavşağı'na ise 5 kilometre mesafede yükseliyor. Projenin remsi satışlarına 5 Nisan Salı günü, Ortaköy Esma Sultan Yalısı'nda yapılacak basın lansmanının ardından başlanması bekleniyor.