Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

NG Residence yatırımcısına 2 bin TL kira garantisi sunuyor

NG Kütahya Seramik'in 500 milyon TL'lik yatırımla hayata geçirdiği NG Residence projesi tamamlandığında dairelerin minimum 2 bin TL'den kiraya verilebileceği öngörülüyor.

Seramik ve turizm sektöründeki 55 yıllık tecrübesini konut sektörüne kazandıran NG Kütahya Seramik, NG Residence projesini İstanbul'un en hızlı değerlenen lokasyonlarından Basın Ekspres Yolu üzerinde hayata geçiriyor. Toplam 304 daireden oluşan NG Residence projesinde büyüklükleri 62 metrekare ile 139 metrekare arasında değişiklik gösteren 1+1 ve 2+1 tipinde dairelere yer veriliyor.

Kütahya Porselen'in vazolarından ilham alarak hayata geçirdikleri NG Residence projesine başlamadan önce çok ciddi ve detaylı çalışmalar yaptıklarını anlatan NG Kütahya Seramik Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Güral, "Sadece estetik açıdan değil aynı zamanda en şiddetli depremlere de dayanıklı olması amacıyla, İstanbul’da son 150 yıldır yaşanan depremleri baz alarak uzun süren bir araştırma yaptık. Diğer taraftan İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından Ataköy – İkitelli Sanayi arasında yapılması planlanan metro çalışmasıyla birlikte bölgenin daha çok değerlenmesi bekleniyor. Konut uzmanları raylı sistem hattının gelmesiyle birlikte bölgede ciddi bir fiyat artışının olacağına işaret ediyor. Metronun da gelmesiyle birlikte bölgeye ulaşım daha da kolaylaşacak" dedi. Öte yandan bölgede faaliyet gösteren gayrimenkul danışmanları, projede yaşam başladığında kira getirilerinin 2 bin ila 2 bin 500 TL bandında olmasını bekliyor.

Bölgenin İstanbul’un en kıymetli ve gelecek vaad eden lokasyonlarından biri olduğuna değinen Erkan Güral, 26 katlı rezidans, 5 yıldızlı uluslararası zincir otel kulesi ve 3 bin 200 kişilik kongre merkezinden oluşan projenin inşaatının tamamlanacağı 2018 yılında yatırımcısına kazandıracağını söyledi.

Güral, sözlerini şöyle sürdürdü: "Güneşli’de Haziran 2018’de teslimine hazırlandığımız projemiz, İstanbul E-5 ve E-6 bağlantı yolu olan Basın Ekspres Yolu’nda konumlandı. Lokasyona baktığımızda fuar ve kongre merkezine ve Atatürk Havalimanı’na 10 dakikalık mesafede yer alıyor. Ayrıca İstanbul’un en önemli ulaşım aksları olan E-5 ve E-6 yollarının tam ortasında. Bildiğiniz üzere bu bölge havalimanına yakın olması sebebiyle otel ve kongre bölgesi olarak ilan edildi. Bizler de projemizde 3 bin 200 kişilik kongre merkezini yine bu bölgemize kazandırdık. Projemizde otel de yer alıyor. Otel markası olarak Marriot ile yolumuza ilerleyeceğiz. Otelin yönetimini ise turizmden edindiğimiz birikimimizle kendi bünyemizde yapacağız. 450 odadan oluşacak otel projemiz yaklaşık 1000 yatak kapasiteli olacak. Otel projesi tamamlandığında bölgenin en büyük otellerinden biri olacak. Uluslararası büyük kongre ve etkinliklere ev sahipliği yapacak."

Daire fiyatları 410 bin TL'den başlıyor

NG Residence’tan daire sahibi olmak isteyenlere çok farklı çözümler sunuluyor. Ödeme planlarını kişiye özel hazırlanıyor. İster banka kredisiyle ister banka kredisiz taksitle daire sahibi olma ayrıcalığı sunuluyor. Projede yer alan dairelerin fiyatları 410 bin TL’den başlıyor. Yüksek tavanlı ve ferah daireleriyle dikkat çeken NG Residence'da tüm daireler intercom sistemiyle resepsiyona bağlanıyor. Projenin sosyal donatı alanları arasında 7/24 güvenlik, SPA, buhar banyosu, sauna, Türk hamamı yer alıyor. Ayrıca NG GYM spor salonunda ise pilates ve fitness imkânları sunuluyor. Projede her daireye özel otopark alanı da yer alıyor.