Validebağ Konakları
1 Yıl Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
1 Yıl Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

NG Residence'ın yüzde 30'u lansman öncesi satıldı

Gürallar Alesi'nin varislerinden NG Kütahya Seramik'in 500 milyon TL'lik yatırımla hayata geçirdiği NG Residence geçtiğimiz günlerde basın mensuplarına tanıtıldı.

NG Kütahya Seramik imzasıyla hayata geçirilen NG Residence projesinde inşaat çalışmaları tüm hızıyla sürüyor. 2018 yılının üçüncü çeyreğinde teslim edilmesi öngörülen NG Residence projesi konut bloğunun yanı sıra 28 katlı ve 450 oda kapasiteli bir otel de bulunuyor. İşletmesi NG Kütahya Seramik tarafından yapılacak olan otel bloğunun markası ise Marriott olacak.

Havalimanlarına yakınlığıyla dikkat çekiyor

Lansmana çıkmadan önce yüzde 30'luk bölümünün satışları gerçekleştirilen NG Residence projesinde 237 adet 1+1 daire, 34 adet 2+1 daire ve 4 adet penthouse olmak üzere 275 konut yer alıyor. Projenin rezidans kısmında yer alan 1+1 ve 2+1 tipindeki konutların büyüklükleri 66 metrekare ile 130 metrekare arasında değişiyor. İçerisinde 3 bin 200 kişilik kongre merkezi de bulunan NG Residence projesi Atatürk Havalimanı'na 7 kilometre, 3. Havalimanı'na ise 30 kilometrelik uzaklıkta konumlandırılıyor.

Konut fiyatları 500 bin liradan başlıyor

Tamamlandığında yüzde 40 oranında prim yapması beklenen NG Residence Güneşli'de lansman dönemine özel uygun ödeme koşulları ve avantajlı fiyatlarla satışlar devam ediyor. Şirket bünyesinde 36 ay sıfır faiz ya da 0.99 faizle banka kredisi kullanılabilen projede konut fiyatları 500 bin liradan, metrekare birim fiyatları ise 7 bin liradan başlıyor.

Anadolu yakasına yeni proje geliyor

İlk projesi olan NG Residence ile kısa sürede önemli bir satış grafiğine ulaşan NG Kütahya Seramik, yeni projeler için araştırmalarına devam ediyor. Güneşli bölgesinin yükselen değeri Basın Ekspres Yolu üzerinde iki arsası daha bulunan NG Kütahya Seramik, Anadolu Yakası'nda da proje üretmeye hazırlanıyor.