Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

NG Residence'ta teslimler Haziran 2018'de

Sonbahara özel avantajlar sunan NG Kütahya Seramik projesi NG Residence'ta teslimler Haziran 2018'de yapılacak.

Köklü kalite ve hizmet anlayışıyla NG Kütahya Seramik tarafından geliştirilen NG Residence projesinde sonbahar kampanyası kapsamında özel ödeme koşulları sunuluyor. Metrekaresi 5 bin 900 TL’den başlayan projede kişiye özel ödeme planı ve banka kredisi almadan taksitlendirme seçenekleri yer alıyor.

Sonbahar dönemine özel geliştirilen kampanya kapsamında ev sahibi olmak isteyenlere ve yatırımcılara çok özel fırsatlar sunuluyor.

Kira gelirleri tahminleri bin 800 ile 2 bin 800 lira arasında değişiyor

NG Residence’ta kullanılan malzeme, işçilik ve lokasyon avantajıyla diğer projelerden ayrılıyor. Proje tamamlanıp yaşam başladığında ise kira getirilerinin bin 800 ile 2 bin 300 bandında seyretmesi öngörülüyor.

Anahtar teslimleri Haziran 2018’de

Avrupa Yakası'nın “Vazo”su olarak tanımlanan proje, dış cephesiyle sektöre yeni bir kimlik kazandırırken kullanılan malzeme kalitesiyle de fark yaratıyor. Haziran 2018'de teslim edilmesi planlanan NG Residence, toplam 288 daireden oluşuyor.

1+1 ve 2+1 daire seçenekleri sunuluyor

Projede büyüklükleri 62 ila 139 metrekare arasında değişen 1+1 ve 2+1 daire seçenekleri yer alıyor. Daireler, sahip olduğu net 3.20 m tavan yüksekliği ile mekana ferahlık getiriyor. Proje, 26 katlı residence, turizmde dünya markası olan 5 yıldızlı uluslararası zincir oteli ve 3 bin 200 kişilik kongre merkezinden meydana geliyor.

Her daireye özel otopark alanı imkanı

Projede ayrıca sunulan hizmetler arasında; 7/24 güvenlik, SPA, buhar banyosu, sauna, Türk Hamamı yer alıyor. Sahip olduğu NG GYM spor salonunda ise pilates ve fitness imkânları sunuluyor. Projede her daireye özel otopark alanı da yer alıyor.