Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Nidakule Kayaşehir projesinde ön satış dönemi başladı

Tahincioğlu Gayrimenkul tarafından Avrupa yakasının yatırım merkezi Kayaşehir’de hayata geçirilen Nidakule Kayaşehir’de ön satış dönemi başladı.

Tahincioğlu Gayrimenkul’un iş yaşamına değer katan ofis projelerinden biri olan Nidakule Kayaşehir projesi 26 kattan meydana geliyor. Her katında 8 ayrı bağımsız bölüm bulunan ofis katları, modüler sistemde olup 90 metrekare, 124 metrekare, 430 metrekare ve 860 metrekare seçenekleri ile müşterileri sunuluyor. Sosyal ve teknik imkanları ile de ön plana çıkan Nidakule Kayaşehir’de metrekare birim fiyatı 5.000 TL’den başlıyor. Proje, 60 aya sıfır vade farkı avantajları ile ön satışa çıktı.

Tahincioğlu, başarılı AVM projesi Palladium’u İstanbul Ataşehir ve Antakya’dan sonra üçüncü yatırımı olarak Kayaşehir’e getiriyor. Palladium AVM Kayaşehir, Kayaşehir’in ilk ve tek A+ ofis projesinin yatırım gücünü daha da artırıyor. Palladium AVM Kayaşehir, dünyaca ünlü restoranlar, mağazalar, eğlence alanları ve market fonksiyonlarını içeren bölümlerden oluşuyor.