Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Nidapark Ayyıldız iş ve yaşamın merkezi Kağıthane'de yükseliyor

Tahincioğlu Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen Nidapark Ayyıldız projesinde 24 ay sonra teslimli daireler 682 bin TL’den başlangıç gösteriyor.

Gayrimenkul sektörünün köklü isimlerinden Tahincioğlu Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen Nidapark Ayyıldız projesinde 24 ay sonra teslimli daireler 682 bin TL’den başlıyor.

Tahincioğlu Holding’in inşaat ve gayrimenkul alanında faaliyet gösteren markası Tahincioğlu Gayrimenkul tarafından İstanbul Avrupa Yakasının en merkezi lokasyonlarından Kağıthane’de sektöre kazandırılan Nidapark Ayyıldız projesinde 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde tasarlanmış daire seçenekleri yer alıyor.

İstanbul Avrupa Yakasındaki kentsel dönüşümün merkezi Kağıthane ilçesinin değerine değer katacak proje Tahincioğlu Gayrimenkul tarafından sektöre kazandırılıyor. 1+1’den 4+1’e kadar konut seçenekleri sunulan projede dairelerin büyüklükleri ise 64 metrekareden başlayarak 255 metrekareye kadar yükselebiliyor. Projede yer alan konutların fiyatları ise 682 bin TL’den başlangıç göstererek 2 milyon 660 bin TL’ye kadar yükselebiliyor.

Projede konut teslimlerinin ise 2 yıl sonra 2020 yılında gerçekleştirilmesi hedefleniyor.

Türkiye’nin LEED Gold Sertifikası adayı projelerine imza atan sektörün en köklü ve güvenilir isimlerinden Tahincioğlu Gayrimenkul imzası taşıyan Nidapark Ayyıldız projesi eşsiz konumu ile hem yatırımcının hem de oturumcunun yakın markajına girmeyi başardı.

Modern mimari örneklerinin en güzelleri arasında yerini alacak olan projede ferah ve güvenli yaşam alanları ile benzersiz lokasyon bir arada sunuluyor. Şişli, Beşiktaş, Beyoğlu ve Eyüp gibi merkezi Avrupa Yakası ilçelerine komşu konumda yer alan Nidapark Ayyıldız projesi 2028 yılı içerisinde hayata kazandırılması beklenen Kabataş-Mahmutbey metro hattına çok yakın konumda yer alıyor.

Alternatif kara yolu ulaşımlarının da merkezinde konumlanan Tahincioğlu Gayrimenkul Nidapark Ayyıldız projesinde rahat ve konforlu bir yaşam için her şey en ince ayrıntısına kadar düşünülerek tasarlandı.

Fazla katlı olmayan ve yan biçimde tasarlanan modern mimarinin en güzel örneklerinden birini teslim edecek Nidapark Ayyıldız projesi hemen dikkat çekebilecek bir şekilde tasarlandı. Proje Kağıthane ilçesinin genel siluetinde de büyük bir fark yaratmaya hazırlanıyor.

Güncel fiyat listesine göre en düşük konut fiyatının 682 bin TL olarak belirlendiği projede en yüksek konut fiyatı ise 2 milyon 660 bin TL olarak belirlendi. Projede konut teslimlerinin ise 2020 yılında gerçekleştirilmesi hedefleniyor.